Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz... przed czy po ślubie:)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 11:00 pm    Temat postu: Pierwszy raz... przed czy po ślubie:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypowiadajcie sie na temat pierwszego razu:) Czy myslicie że czekanie z współżyciem do slubu jest już staromodne??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to zalezy od podejscia...ja osobiscie załuje ze nie zrobilam tego ze swoim obecnym facetem Sad ale czasu nie cofne. Gdybysmy jednak oboje nie mieli za soba 1wszego razu to moze i bym poczekała..chociaz?! nie wiem sama.ale to napewno cos cudownego przezyc 1wszy raz z osoba ktora sie kocha nad zycie Smile Jedni czekaja - inni wola od razu zasmakowac Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dal mnie kiedyś nie miało to znaczenia, chciałam tego posmakowac, zobaczyc jak to jest... ciesze się że tego nie zrobiłam bo teraz bym żałowała. Teraz mam wspaniałego chlopaka z ktorym planuję Wspólne zycie, a sex - po slubie bo jesli bedziemy umieli poczekać, to bardziej skupimy sie na sferze uczuciowej:)A po ślubie bedziemy mieli całe zycie by się ze soba kochać i to bez zadnego poczucia winy czy strachu:) Ale kazdy ma inne podejście...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind żałuje sie tylko rzeczy których sie nie zrobiło;P

a to czy ktoś to robi po czy przed ślubem to jest wybitnie indywidualna sprawa zależna od wychowania i środowiska w jakim dorastałWink
podejrzewam ze bedzie to coraz większą żadkościa bo młode pokolenia są zdegenerowane ;] zapewne mozna to uznać ze pewną pozytywną wartość której nie kazdy podoła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalezy od osoby i jej pogladow. Ale uwazam ze niekoniecznie od pogladow czy obyczajow jakie wynosi sie z rodziny..Poprostu czlowiek dorasta, poznaje ludzi. i kiedy pozna ukochana osobe to sam osadza czy hce przezyc stosunek przed czy po slubie Wink Ale i tak wiadomo ze jak jest ten 1 raz po slubie to wtedy jest cudnie i wogole..eh naprawde tylko bic brawo tym ktorzy wytrzymuja do slubu z seksem i umia hamowac swoje popedy (nie wiem czy sie dobrze wyrazilam ale mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzilo...) Wink
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no zgadzam sie z wami, to kazdego indywidualna sparwa, ja osobiscie podziwiam takich ludzi Wink
w sumie swoj pierwszy raz przezylam z moim pierwszym chlopakiem i nie zaluje, zareczylismy sie ale nic z tego nie wyszlo, kochalam go i tylko to sie dla mnie liczy...
teraz mam wspanialego mezczyzne, kocham go i wspolzyjemy, nie zaluje bo ja jestem taka osoba ze bez milosci nie ma dla mnie sexu, nie potrafilabym...

ale dawno temu przydazyla mi sie bardzo nimila sytuacja z pewnym kolega Neutral mialam bardzo dlugo uraz ale na szczescie teraz to minelo, spotkalam sie z nim pare razy i chyba wyobrazal sobie za duzo no i stalo sie, ale ja nie zaliczym tego do mojego 'pierwszego razu" bylo to wbrew mnie, no ale czasem jest inaczej, na szczescie moj poprzedni chlopak to zrozumial i tez podzielal moje zdanie- myslicie ze to jest bledne rozumowanie?? z moim terazniejszym mezczyzna jest podobnie - oczywiscie powiedzialam mu o tym, na szczescie jest wszystko dobrze i jestem szczesliwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kociaczek



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem zależy kto jakie ma poglądy ja zawsze sobie mówiłam ze zrobie 'to" dopiero poślubie a stało się całkiem inaczej i jest wspaniale tlyko czasmi żałuje że ten pierwszy raz nie będzie w noc poślubną ale myslę że tez bedzie cudownie.ale napewno przed ślubem to pół roku nie bedziemy współżyć tak żęby ta noc była wspaniała Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eko222



Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcesz pomaltretowac swojego faceta? Twoja sprawa... Wiem, kocha to poczeka...

Wedlug mnie nie ma sensu czekac az do slubu, zawsze jest szansa ze macie zupelnie inne temperamenty, zupelnie do siebie nie pasujecie w lozku i co wtedy? Tylko problemy...

Uwazam ze powinno sie to zrobic z osoba ktora sie kocha, poprostu.
Sam dopiero zaczalem w wieku 20 lat, z pierwsza partnerka ktora tez wczesniej nie miala zadnych kontaktow.
Jak jest mozna poczytac tutaj http://www.biomedical.pl/forum/4-vt4181.html?postdays=0&postorder=asc&start=30

Lepiej wczesniej sie zorientowac czy do siebie pasujecie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eko222 a jak okaże sie że mamy jak to mowisz , inne terperamenty yo nasza milośc się skończy ?? Bo ja tego nie rozumiem Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eko222



Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Watpie... To zalezy od was, ale moze byc ciezko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group