Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz... przed czy po ślubie:)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kociaczek



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no co Wy jeśli naprawde isę kochaja to miłosc się napewneo nie skończy a zresztą przecież nie sex jest najwazniejszy dla mnie najwazniejsze jest to żeby sie sznować i kochac a sprawy łózkowe odstawmy na 2 plan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka napisał:
Eko222 a jak okaże sie że mamy jak to mowisz , inne terperamenty yo nasza milośc się skończy ?? Bo ja tego nie rozumiem Confused


no lwasnie ja tez tego nie rozumiem Confused co to jakies dopasowanie seksualne czy co to ma byc... mozesz wytlumaczyc eko Question
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie niektorzy ludzie stawiaja sex na pierwszym miejscu i jak cos nie gra alebo maja inne temperamenty to koncza zwiazek - znam pare takich przypadkow ale jak w zwiazku jest prawdziwa milosci to sprawa wyglada zupelnie inaczej...
przeciez mozna sie dopasowac, pozbyc sie jakis tam przyzwyczajen albo nauczyc czegos nowego co lubi partner - dla mnie to kwestia prosta bo jestem osoba skora do roznych eksperymentow i lubie nowe doswiadczenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eko222



Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 1:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie panikujcie, poprostu przez problemy w lozku moga narastac tez inne konflikty i moze byc ciezko.
Ktos chce czekac - jego sprawa. Wazne zeby druga osoba tez tego chciala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i na odwrot tez eko tak moze byc. Chodzi mi o te konflikty of course Smile coz kazdy bedzie mial i tak inne zdanie. Ale ja i tak uwazam ze to glupie konczyc zwiazek bo w lozku jest zle.. yyy Confused
Powrót do góry
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz Eko jeśli oboje zdecydowali się na wstrzemiezliwość to chyba to ich Wspolna decyzja. Myslisz że jesli w lożku jest dobrze to w zyciu bedzie tak samo??? Dla mnie zwizek opiera się bardziej na sprawach duchowych a nie cielesnych... Nie unikam zbliżen ale dla mnie to nie jest najważniejsze. ważne jest by ufac, kochac i byc kochanym i jesli bedziemy się tego trzymac to wszystko nam sie uda Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eko222



Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 8:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka napisał:
Myslisz że jesli w lożku jest dobrze to w zyciu bedzie tak samo???


Gdzie Ty cos takiego wyczytalas? Jesli w lozku jest zle to wtedy gdzie indziej tez moze tak byc po jakims czasie. To nie sa moje wymysly.

I nigdzie nie pisalem o tym ze nagle milosc sie skonczy, wyluzujcie troche...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam,że trzeba korzystac z seksu i z radości jego uprawiania.
Dla mnie takie czekanie nie ma sensu, bo nigdy nie wiadomo ile czasu będziemy mogli współżyc (np.choroba), a przecież wiadomo ile korzyści fizycznych i psychicznych daje seks Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że wszystko jest dla ludzi, ale trzeba z tego korzystać z umiarem. Znać pewne granice... bo nie chciałabym usłyszeć od swojego partnera na "do widzenia" Ty [...] bo np. miałam paru partnerów przed nim... . Może nie jestem zwolenniczka seksu po ślubie, ale nie uznaje czegoś takiego jak seks na początku znajomości, bo co by nie mówic jednak kobieta powinna sie szanować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakbyś usłyszała tak od partnera na do widzenia, to on wtedy pokazałyby, ze jest...
Wiadomo,że nie chodzi o to, że by wskakiwac sobie do łożka na pierwszej randce. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group