Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting- zbiorczy 0

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasza520



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sa szanse dał bym rade Smile ostratnio juz jej dotykałem i partnerka mowiła ze ja to bardzo podnieca ale troche boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
Nie ma szans, macica jest za głęboko Smile


oj z tym to sie nie zgodze Smile mozna przednia czesc macicy z szyjka bardzo dobrze wyczuc samemu Smile przeciez przecietna glebokosc pochwy wacha sie od 7 do 10 cm. sa nawet przypadki ze ta glebokosc wynosi 3cm. Smile ale wlozyc palca do macicy tak jak to powiedzial kolega sie nie da poniewaz otwor w szyjce macicy jest bardzoooo malenki....

kasza520 napisał:
sa szanse dał bym rade Smile ostratnio juz jej dotykałem i partnerka mowiła ze ja to bardzo podnieca ale troche boli.


no i z tym sie zgodze, ja tez tak mam Smile pod i nad szyjka macicy sa takie dwa punkty bardzo wrazliwie i wiele kobiet lubi bys tam pieszczone Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasza520



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha to poszukam tych punktów Razz dzieki za pomysł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem poniewaz od 1m-ca mojego chlopaka podnieca jak robi seks oralny, lizac wargi sromowe. Chce abym tez mu zrobiła dobrze,ale nie moge sie do tego przekonac. Czy to jest cos strasznego?acha i jak juz pisze to przy okazji,wczoraj był moj 1raz,i strasznie boli mnie po prawej str. Tak jakby jajnik. Czy powinnam isc z tym do lekarza? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwszym razie czesto boli. Mnie przez 4 dni wszystko bolalo Sad brzuch itp. wiec napewno wszystko jest ok. Poprostu to byl Twoj 1 raz i wiele zostalo "naruszone" jak To kiedys okreslil moj facet Smile

chyba kazdego faceta podnieca seks oralny. Ja np tez nie moge sie przekonc juz rok czasu do tego Confused no coz..ale moj facet nie zmusza mnie i powiedzial ze bez tego zblizeni seksualne jest dla niego czyms pikenym. Owsze zroila mu "lodzika" 2-3 razy aletylkotle jak narzi wiecej i che. Jesli bedziesz potrafla sie przeamac tozrob mute przyjeosc. A ja eto ie. Pzeciz zawsze zostaje seks i tu mozna wydziwiac w roznych pozycjach

WOOOW
O co chodzi? Smile Klawiaturka wysiadła? Razz
Gonzi
Powrót do góry
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

duzo rozmawiamy na temat seksu oralnego etc.a np podczas robienia "lodzika" wytrysnie mi do buzi to co w tedy ..??? jaki smak ma sperma ?..
a jeszcze jedno czy seks analny jest przyjemny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy Smile czasem zadnego...smakiem sie martwisz? to namow faceta do zjedzenia ananasa- na bank bedzie słodsza Wink
co do analu- mnie to odrzuca, nie moge sie przemoc ....inne kobitki twierdza ze jest cool wiec moze sproboj sama Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a np. truskawki cos dadza ??Very Happy bo my ostatnio duzo rzeczy truskawkowych jemy czy pijemy Laughing Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj tego to nie wiem, jedynie co do ananasu to słyszałam ze dziala Smile
ale sproboj bez owocow Smile moze wcale nie jest gorzka? hehe Laughing Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dużo rzeczy zmienia smak spermy. Może i truskawka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group