Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting- zbiorczy 0

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli uwazasz ze ciaza jest raczej niemozliwa ? a ten bol brzucha ktory dzis u mnie wystepuje mozliwe ze jest on oznaka nadchodzacej miesiaczki albo tego ze od kilku dniu bardzo ale to badzo malo jem ? w sumie 2 opcja jest bardziej mozliwa bo przed miesiczka brzuch mnie nigdy tak nie bolal znaczy nie w tym miejscu ? a taki bol brzucha w oklicach zaraz nad pepkiem nie jest oznka ciazy wydaje mi sie czy to prawda ?Acha ijeszcze jedno jesli jest mi nieodbrze to czymt o moze byc spowodowane i jeszcze nieraz tak jakby piecze mnie w lewej piersi nie to ze nie moge wytrzymac z bolu ale poprostu czuje ze tak jest.
?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno w sumie czy to kropelkowanie na 100 % wydziela sie tuz przez wlasciwym wytyskiem a nie np. caly czas kiedy czlonek jest w stanie wzwodu ? mozesz mi podac jakis link gdzie bym mogla o tym poczytac.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak ciąza jest raczej nie możliwa - szanse ciązy są bliskie zeru Wink (wybacz ale ja nie jestem komptetny żeby określać czy ktoś jest w ciąży czy nie - nie jestem lekarzem a to nie gabinet lekarski - mam nadzieje że rozumiesz mnie Smile)

Stres, objawy przed miesiączkowe (które u Ciebie mogą sie dopiero kształować) to nie jest powiedziane że od poczatku do końca życia przed przebieg cyklu bedize zawsze tak samo wyglądał i trwał tyle samo Smile

Jesteś w bużliwym okresie w ktorym zmiany mogą występować gwaltownie.

A te wszystkie bóle, dorastanie, czasem perś, czasem ucho, czsem noga możę boleć. Kończyny mogą być nierównomierne, szybki wzrost (w pare miesięcy nawet o 30 cm).

Na takie zmiany nie nalezy reagować gwłatownie bo one mają prawo występować, co nie znaczy że wszystkie zmiany sa poządane Wink Dlatego dobrze w tym okresie kosultować zmiany. Wzależności od tego jakie to są zmiany.

Jeżeli to zmiany załużmy z dolegliwościami stawów czy też wzrostem to pediatra (lekarz ogólny dla dzieci - wybacz ale do pediatry chodz sie jako lekarza ogolnego do 18 roku życia no czasem dla ludzi mających po 15, czy też 17 lat dziwnie to brzmi ale tak jest), a jeżeli chodzi o sprawy intymne to ginekolog Smile

Plecam tematy:
http://www.biomedical.pl/forum/nie-wiem-co-mi-jest-vt680.html

Tak kropelkowanie jest pare chwil przed właściwy wytryskiem, wcześniej nie. Ceka moczowa i całe przewdy prze z które sperma będzie sie przedostawać nie zawiera plemników, zostają one uwolnione dopiero w momencie szczytowania. A że czasem wypśnie sie pare z rospędu wcześniej no to juz wpływu sie nie ma (i to jest właśnie kropelkowanie Smile )
P.S
Linkiem jest całe forum o kropelkowaniu jest mnustwo informacji i wyjaśnień. Zarówno forumowiczów jak i przykejone informacje opracowane przez lekarzy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Bardzo mi pomogles jeszcze raz dzieki.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 4:13 pm    Temat postu: petting i plemniki... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio uprawialam z chlopakiem petting do wytrysku inei doszlo, ani plemniki na palcach tez raczej nei zostaly przeniesione. pozniej postanowilismy sie kochac oczywiscie z gumka, jednak czlonek nie zostal wprowadzony do srodka bo bylam chyba zbyt malo podniecona. wiem ze to glupie pytanie, ale np czychlopak podczas zakladania prezerwatywy moze przeniesc plemniki na nia? a i kiedy wystepuje ten plyn ustrojowy zawierajacy plemniki, chwile przed wytryskiem czy wczesniej? to bylo 6 dni temu i dzisiiaj odczuwam jakies bole w dolnej czesci brzucha... moze to glupie ale strasznie sie boje:/ czy moge byc w ciazy?
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie jesteś w ciąży Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wypowiedzcie sie ludzi prosze
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No przecież Netka napisała, że nie jesteś w ciąży. Jak nie przenioslaś plemników to po co ten schiz z ciażą?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 9:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie bo jak s ie zagłębisz to większość postów to raczej uspokojenie niż jakaś konkretna porada Wink

No tak sie dzieje gdy ludzie nie sa pewni i nie mają wiedzy.

mam tylko nadzieje że dzięki temu forum, zobaczą że wiedze na gryzie i dowiedza sie co nie co o tym wszystkim (chcąc samemu zdobywać wieidze) która strasznie sie przydaje potem do uspokojenia a przedewszytkim uczy nie doprowadzać do sytacji stresujących Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group