Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting- zbiorczy 0

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotka



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 4:35 pm    Temat postu: petting plamienie ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Sytuacja wyglada tak- uprawialam z chlopakiem petting i teraz mi sie spoznia okres. Rozmawialam z nim juz o tym kilka razy i on jest pewnien,ze nie sie nie moglo stac. Przewaznie to on zajmowal sie mna jako pierwszy, tylko raz bylo inaczej,ale mysle ze na jego rece nic nie moglo zostac. A nawet jesli by sie przypadkiem dotknal to i tak wszysto wytarl o mnie bo bylam w ubraniu i zanim mi sciagnal spodnie to troche potrwalo. I czy jest mozliwosc,ze sama moglam przeniesc na siebie plemniki jesli wytarlam rece i jakies pol godziny po kontakcie z jego sperma albo wydzielina dotknelam sie do warg sromowych??
MOj chlopak stara sie jak moze mnie uspokoic ale ja sie ciagle denerwuje. W ogole dziwi mi sie skad sie wziely takie podejrzenia...a ja po prostu pewnego dnia zaczelam sie zastanawiac czy jest mozliwe zaplodnienie w taki sposob i doszlam do wniosku,ze tak. Tak sie tym zdenerwowalam i wmowilam to w siebie,ze przez trzy dni chodzialam jak klebek nerwow...no coz taka kobieca natura czy to mozliwe zeby okres mi sie przez te nerwy przesunal?? Aha i jeszcze odczuwam bole w dole brzucha."

Kiedys pisalam z takim problemem...ale teraz to juz jakas paranoja naprawde. Mianowicie: tak strasznie sie denerwowalam tym brakiem okresu,ze moj chlopak kupil mi test ciazowy. Zrobilam go i wyszedl negatywny-a nastepnego dnia pojawila sie miesiaczka(spoznila sie prawie dwa tygodnie). Trwala piec dni-czyli tyle co zazwyczaj,ale pierwszego dnia bylo to bardziej takie brunatne plamienie a potem juz normalna krew. Naczytalam sie sporo e w czasie ciazy takze moze wystapic krwawienie. Jak myslicie,czy to mozliwe,ze jednak jestem w ciazy??Dodatkowo tydzien po zakonczeniu miesiaczki odczuwlam lekki bol w dole brzucha i pojawil sie dosyc obfity sluz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeżyłaś sam dowód na to że psychika ludzka potrafi wiele Wink

Objawy te to raczej objawy miesiączki wraz ze stresem.

Kobieca natura, naturą, chodz może troszke starania sie o to aby nie wpadać w panike, co?
Jak mi już jest szkoda Ciebie czytając to co piszesz, więc twoijemu chłopakowi to naprawde nie łatwo musiało być widzieć jak sie zadręczasz.

Myśle że przestudiowanie materialu z biologi wraz z nim oraz troszke uwagi podzas igraszek, a da sie coś zrobić z tym zamartwianiem :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 9:32 am    Temat postu: znow ten sam temat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, wiem ze juz ten temat poruszany byl wielokrotnie ale ja ciagle mam obawy. (aha jestem na forum poraz pierwszy i moge popelniac jakies techniczne bledy)
W pierwszym dniu po miesiaczce uprawialam z partnerem petting. Piescilam go oralnie i on wstrzymal wytrysk ale czesc z niego wyleciala. Na pewno doknal czlonka.Ja bylam w ubraniu. Nie wiem ile czasu minelo az on zaczal piescic mnie. Zaczal mnie rozbierac az wlozyl swoje palce do mojej pochwy. Pytanie brzmi, czy mogly byc na nich jakies plemniki, czy jesli byly, to zostaly wytarte w moje ubranie i czy pierwszy dzien po miesiaczce jest dniem nieplodnym? strasznie mnie nie pokoi, ze moge byc w ciazy, choc zdaje sobie sprawe ze to troche naciagane, ale mimo wszystko troche sie drecze. Okres mam dostac w tym tygodniu ale obawiam sie, ze ilosc stresu w tym miesiacu moze to wszystko przesunac. Prosze o odpowiedz
(aha, podczas pieszczot mialam orgazm - nie wiem czy to ma jakies znaczenie)
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To że miałas orgazm niczego nie zmienia, tylko tyle że gratuluje ci bo nie każda kobieta osiąga go.

Uważam że nie było możliwości do zaplodnienia, a co do tego czy dzień po okresie jest dniem płodnym, to wszystko jest bardzo indywidualne. Musiałabys sobie wyliczyć na "kalkulatorze"( tu daje przykladowy link na stronke z takim kalendarzem http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089979.html )
Widze że jesteś rozważna skoro wiesz że twoje obawy sa troche naciągane i że stres może spowodowac przesunięcie okresu. Jednak powinnaś ze wszytskimi obawami poczekaj do miesiączki. W przypadku gdyby spóźniała się zrób test ciążowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz.... teraz wiem, ze moje obawy byly troche na wyrost bo dzis zaczelo sie krwawienie ( co prawda 3 dni wczesniej niz powinno ale zawsze...) Chyba juz nie musze matrwic sie o ciaze?
Musze przyznac, ze Wasze forum powstrzymywalo mnie na duchu w chwilach kryzysu. Dzieki
Powrót do góry
Blacków Dwóch



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim, plemniki w niesprzyjającym dla nich środowisku giną bardzo szybko. Zajście w ciążę w takiej sytuacji byłoby oznaką istnienia boga - jak wiemy, tylko on potrafi czynić cuda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie macie racje, a nie czuje sie wybrancem Very Happy
Powrót do góry
kika24



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 2:12 pm    Temat postu: zapłodnienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad nie wiem co mam robić. W nocy byłam z chłopakiem leżeliśmy nago doszło do pieszczot leżałam na nim i ocierałam sie wzgórkiem łonowym o jego penisa nie zdążył mnie zatrzymać i miał wytrysk czy tak można zajść w ciążę Question pochwę miałam niżej sperme miałam nad włosami łonowymi na podbrzuszu (a mogła spłynąć niżej-tego nie wiem miałam strach w oczach nie pamiętam) prosze o odpowiedź bo już nie wiem co myśleć co robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeczytaj ten temat
http://www.biomedical.pl/forum/jak-dochodzi-do-zaplodnienia-vt426.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kika24



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest fachowy jezyk a ja prosze o odpowiedz czy to mozliwe aby zajsc w ciaze od tego czy tez nie prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group