Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting- zbiorczy 0

Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slonko1
Gość









PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 9:41 pm    Temat postu: Petting- zbiorczy 0 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sluchaj,mam do Ciebie pytanie.
Ok.2 miesiace temu uprawialam z chlopakiem petting,doszlo do wystrysku,ale nie w moim wnetrzu.Przed wytryskiem chlopak zrobil mi...yhmm...palcówke i boje sie,ze moge byc w ciazy.Drogim powodem mojego zaniepokojenia jest to,ze zapomnialam zapisac sobie kiedy skonczyla mi sie ostatnia miesiaczka,ale obawiam sie ze spoznia sie tak ok. 4-5dni.Strasznie sie boje,odp.Nie wiesz przypadkiem ile kosztuje test ciazowy,boje sie isc do apteki i go kupic,boje sie glupich spojrzen sprzedawczyn;(
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie jesteś w ciąży i nie powinnaś się przejmować Very Happy Poczekaj jeszcze około 3 dni i zobaczysz,czy dostaniesz miesiączki.Jeśli nie,to idź do apteki i kup test ciążowy.Kosztuje on około 15-20 złotych.Podejrzewam,że będzie negatywny Smile ,ale jeśli Cię to uspokoi,to go wykonaj Very Happy Zgłoś się również do ginekologa.Zawsze lepiej wykonać badania i wiedzieć,że wszystko jest w porządku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
slonko
Gość









PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jesli kupie test i go nie uzyje to zalozmy za kilka miesiecy mozna go uzyc czy straci swoja date waznosci? :/ nie wiem,bo nigdy tego czegos nie urzywalam;D
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test ma swoją date wazności która jest napisana na opakowaniu Wink

Farmacelta (osoba sprzedająca w aptece) nie patrzy krzywo Wink to takie wrażenie jedynie, oni sa przyzwyczjeni do tego że ludzie krępują sie czegoś zapytać czy np. mówią to ciszej. ale nie ma sie czego obawiać ta osoba nie jest upowazniona (o ile kto kowiek ma do tego prawo) oceniać twojego postępowania. W większości aptek personel jest naprawde mily i rzyjazny klietowi. Udziela wszystkich możliwych informacji i potrafi dradzić Wink A jeżeli miał by Ci to pomuc to idz poprostu zaraz po otwarciu apteki Wink no żadko sie zdarza żeby ktoś wchodził odrazu 3 minuty po otwarciu Wink

Napisałaś że pace zadowolające Ciebie były przed wytryskiem (nie wiem czy to może poprostu przejęzyczenie czy tak bylo) bo jeżeli bylo że najpierw zadowolił Ciebie a potem nastąił wytrysk a on po wytrysku umył sie badz pożądnie wytarł członka i ręce (np. ręcznikiem) to nie dojdzie do zapłodnienia. Do zapłodnienia może dojść jedynie jezli sperma zostanie wprawodzaona do pochwy badz tez wamuje ją w twoje wargi taka by plemniki gdy zaczną sie poruszać (a zaczynają sie poruszać dopiero gdy polączą sie z wydzieliną z pochwy) i mogły by daje prowadzić swój maraton do jajeczka w jajowodzie. Inne możliwości nie daja zapłodnienia Wink

Przesuniecie miesiączki może byc spowodowane nawet tym że denerwujesz sie (co jest oczywiste) tą sytacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test ma datę ważności,tak jak każde lekarstwo Very Happy Możesz go użyć później.Tylko uważam,że na razie nie ma potrzeby jego kupowania.Zaufaj mi i poczekaj troszkę.Nie myśl o tym,idź na spacer,do kina ze swoim mężczyzna,ale nie rozmawiajcie o spóźniającej się miesiączce.Rozluźnij się i spokojnie poczekaj.Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
slonko
Gość









PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pawle,dziekuje i przepraszam,ze moje pytanie bylo do Netki,ale tak jakos przyuwazylam,ze sie zna a Ty mi nigdy nie odp.na moje pytania.Dziekuje za tak dlugie wytlumaczenie od razu zrobilo mi sie razniej a to z pojsciem do apteki od razu po otwarciu jest bardzo dobrym pomyslem.Jeszcze raz dzieki.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Netka napisał:
Test ma datę ważności,tak jak każde lekarstwo Very Happy Możesz go użyć później.Tylko uważam,że na razie nie ma potrzeby jego kupowania.Zaufaj mi i poczekaj troszkę.Nie myśl o tym,idź na spacer,do kina ze swoim mężczyzna,ale nie rozmawiajcie o spóźniającej się miesiączce.Rozluźnij się i spokojnie poczekaj.Powodzenia

Dziekuje,poslucham Twojej rady i jeszcze poczekam
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co możesz zwracać sie do kogo Ci bardziej pasuje Wink Nic zlego sie nie stalo a ja sie ciesze że mogliśmy obaj pomuc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 1:19 pm    Temat postu: Test, Petting, Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprawial petting potem normlanie dostalam okres ktory trwal 7 dni tylko zebyl troche mniej obfity. jakie moga byc powoodu zebyl mniej obfity ? wtedy w polse byly te mrozy do : - 20 czy to moze byc tego przyczyna? po okresie zrobilam test ktory pokazal ze nie ejstem w ciazy. Czy moge wiezyc testowi ? dzis juz jest niecale 2 miesiiace od tego zdarzenia. Nie wiem czemu ale dzis zaczal bolec mnie brzuch za 5/4 dni powinnam dostac okres.Ciagle mysle o tym i martie ze moge byc w ciazy bo mam dopiero 15 lat Sad Jest mi nie dobrze i prawie nic nie jem, ale nie wymiotuje. Nie jestem senna budze sie w nocy i pierwsza mysl ze moge byc w ciazy. A boje sie ze jestem w ciazy poniewz podczas pettingu nie doszlo do wytrysku ale moj chlopak dotykal pare razy swojego czlonka a potem wkladal mi palce do pochwy a wiem ze ejst takie cos jak kropelkowanie. chociaz w tym dniu wogole nie doszlo do wytrysku a kropelkowanie CHYBA wydziela sie pare chwil przed wlasciwym wytryskiem.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mimo mlodego wieku widze że masz wiedze Smile - co cieszy Wink

Ale mimo wiedzy męczą Cie obawy. To te obawy mogą być przyczyną presunięcia okresu.

Zważywszy na to że jesteś mloda i w wieku dojżewania, to miesiączki mogą być nieregularne, czy też raz skąpea a następnym razem obfite Wink

Wiesz bardziej trzeba by sie zastanowić dlaczego oszlo do takiej sytacji że boisz sie. Bo sama ciąza fizycznie jest raczej nie możliwa (zwłaszcza że test był negatywny).

Zostawanie samemu z takimi dylematami skutkuje właśnie budzeniem sie w nocy i dziwnymi myślami, ciągłą obserwacją własnego ciała i zastanawianiem sie czy to są objawy, czy wszystko wporzadku.

No niestety w tym wieku nawet bez igraszek czasem występują pewnego rodzaju anomalie, i próba ocenienia czy to wystąpil by tak samo gdyby nie doszlo do zblizenia czy też nie, jest trudna. Dlatego warto zrobić pożądnie test i przekonać sie co jest grane Smile Musisz tutaj zawieżyć testowi (który co prawda nie jest wyrocznią) ale bez tego zaufania będzie trudno co kolwiek uzyskać.

Spróbuj z kimś porozmawiać o tym, z partnerem, koleżanką, może siostrą Wink Napewno znajdzie sie ktoś kto jest godny twojego zaufania i wysłucha Cie, pewnie też mieli różne "przygody" i też bardzo sie bali. To pomoże Ci troche porzezwyciężyć strach, złapać chwile oddechu, od tego wszystkiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group