Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Papierosy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja koleżanka na czas bycia z facetem (jakieś 4 lata) rzuciła palenie, ale teraz znów pali niestety...
co prawda ja uważam, ze i tak i tak na coś trzeba umrzeć i nie dodmawiać sobie przyjemności, ale ja akurat nie mam problemu z paleniem... czasami, raz na miesiąc, dwa, czasem pół roku wypale jednego przy piwku czy cuś, a tak to nawet mnie nie ciągnie... może bardziej w zimie, bo cieplej jakoś się wydaje jak sie pali wtedy heh Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Revena



Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

palenie to nie przyjemność :/ bynajmniej teraz kiedy juz nie pale wiem to.
mam 18 lat paliłam ponad rok dość często i gęsto ale wkońcu postanowiłam wziąść się za siebie tzn. pozbyc sie kilku zbędnych kg i rozbudować sylwetke - wraz z narzeczonym chodzimy na siłownie od grudnia 2006 a ja od tamtego czasu nie pale Wink
potrzeba obrać jakiś cel potem samo idzie Smile
pozdrawiam i życze wytrwałośći w rzucaniu palenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agatka147



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pamiętaj także o mocnym samozaparciu i wierze w osiągnięciu celu! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja popalalam ok 9 lat,nie palilam duzo bo ok 4 papierosow dziennie,ale jednak stalo sie to jakims nalogiem.Moj maz palil nalogowo paczke dziennie przez ok 15 lat i jednym dniem postanowilismy rzucic palenie.Od 18.01 tego roku obydwoje nie palimy i nie mamy zamiaru do tego wracac.To jest trucizna,a my mamy wspanialego synka i dla Niego to robimy.To jest nasza motywacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marylka



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to prawda trzeba miec duzo samozaparcia ale to jest kwestia kilku pierwszych najgorszych dni potem bedzie z gorki i proponuje na poczatek nie wychodzic ze znajomymi na papierosa tak dla towarzystwa bo to jest strasznie trudne do wytrzymania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiedzmy sobie szczerze, teraz może się o tym nie myśli ( w wieku 15 lat), ale kiedyś przecież będziemy chcieli mieć dzieci, prawda? Pomijając fakt, że gdyby nagle okazało się, ze dziewczyna jest w ciąży i trzeba rzucać, to dopiero byłby problem, to przecież palenie niekorzystnie wpływa na plemniki i komórki jajowe (i wszystkie inne komórki).

Poza tym zgadzam się z którymś przedmówcą. Osobiście mam bardzo wrażliwy węch, więc umarłabym, gdyby mój facet palił, a już na pewno nie chciałabym się z nim całować.

Jeżeli chodzi o sposób rzucania, to rzeczywiście podobno najskuteczniejsze są plastry i gumy do żucia.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agatka147



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rownież slyszalam o skutecznosci plastrow i gum do żucia , ale co do tego ostatniego to podobno nie zbyt korzystnie wplywają one na żalądek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 1:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i podobno osoba żująca takie gumy, ma bardzo brzytki ( nie nieświerzy, brzydki) oddech:(
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
surowy



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja pale jakieś 5 lat i też chciałbym rzucic ale... jak wychodze ze znajomymi to nie moge nie zapalic Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko tak Ci sie wydaje,jak bys naprawde chcial to bys umial sie powstrzymac.Na poczatku zawsze jest ciazko,bo tez to przechodzilam,ale postanowilam sobie i jednym dniem przestalam palic,a przebywam czasem w towarzystwie palaczy i nawet mam jeszcze swoje papierosy w domu,ale nie skusze sie.Nie pale prawie 2 m-ce i nie mam zamiaru do tego wracac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group