Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Papierosy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko zależy od silnej woli..
Powinnaś sama tego chcieć..!
Kiedyś też paliłam, ale chciałam rzucić ten nałóg
i mi się udało..
Musisz uwierzyć ,że potrafisz..
Jeżeli nie widzisz w tym sensu to dalej będziesz palić..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
basiak
Gość









PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, trzeba wierzyć że potrafie pokonać takiego przeciwnika, jak śmierdzacy papieros... Cool
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciesze sie jak czytam ze tabex pomaga. bo wlasnie sobie kupilam i mam mocne postanowienie skonczyc z paleniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 12:27 pm    Temat postu: słaba wola Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w działanie cudownych środków.
Aby rzucić palenie należy mieć silne postanowienie i charakter.
Kobiety uzależniają się szybciej i mają słabszą wolę, więc trudniej jest im to zrobić.
Ja pozbyłem się tego z dnia na dzień, schodząc z 2-3 paczek do zera.
I dobrze się stało, bo później miałem wiele okazji do spróbowania innych środków, ale przez to że nie palę, łatwiej było mi odmówić.
Po tych doświadczeniach palące kobiety wydają mi się mniej atrakcyjne. Bo jak tu się całować z popielniczką?
A po numerku zamiast się przytulić, to pewnie myśli jak by tu zapalić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:51 pm    Temat postu: Jak skończyć z nałogiem?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj plastrów,gdy akurat będziesz miała taki nalejony i sięgniesz po papierosa,nie zdążysz go spalić a zwymiotujesz,może to Cie zniechęci to sięgnięcia po następnego Smile moja znajoma w taki sposób przestała palić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zucilam palenie dla mojego kochanego faceta!"Milosc czyni cuda" bo gdyby nie jego stanowczosc skierowana ku zuceniu papierosow to bym w najblizszym czasie ich nie zucila i taka jest prawda! Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No u mnie taki numer nie przejdzie, cenie sobie odrębność i nie pozwalam na aż tak mocne ingerowanie w moje życie Wink

Dróga osoba oczywiście wymaga pewnego dopasowania sie, lecz wszystko ma swoje granice.
Ja już miałem okres "dla miłości wszystko" teraz jednak inaczej podchodze do tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kto wie moze Ci sie wroci ten okres czasu i znow bedziesz poswiecal sie swojej drugiej polowce;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj minely dwa tygodnie jak nie pale. Moze to nie jest duzo ale dla mnie to sukces Very Happy
Tabex dziala Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratuluje :* (ja z przymusu sie ograniczam do piątku Razz, ale wcale dobrze z tym sie nie czuje Razz)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group