Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Papierosy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 6:33 pm    Temat postu: Papierosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Papierosy jak rzucic ? kto ile pali ?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dużo samo zaparcia Wink

Możę na poczatek spróbuj gum albo plastrów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anita
Gość









PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 9:44 pm    Temat postu: Re: Palenie... jak rzucić :(:(??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu szczerze to nie takie trudne, po prostu rzuc!Nastepnego dnia kup sobie nicorette i moze papierosy bez nikotynyn na mnie dziala to dobrze.Ja mam 26 lat, zaczelam jak mialam 18 i teraz zaluje, psuja mi sie zeby, migreny mialam codziennie a nie mowie juz o skorze, przyzwyczailam sie do cery trupa i zapomnialam ze moze byc innego koloru.2 tygodnie juz trzymam i czuje sie naprawde lepiej ,kwestia przetrzymania 2 lub 3 dni a potem juz pojdzie.
Pozdrawiam
Anita :
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rzuciłam 3 tygodnie temu za pomocą preparatu "Tabex".Kosztuje 35 złotych,ale działa!!!!W moim przypadku gumy i plastry były nieskuteczne Sad Jeśli nie uda Ci się rzucić od razu nie przejmuj się.Próbuj do skutku,bo warto.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania w.
Gość









PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 1:47 pm    Temat postu: palenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rzuciłam miesiąc temu z tabexem,mam 32 lata i paliłam od 17 roku życia,rzuć to cholerstwo jak najszybciej to jest nic nie warte i nie patrz na otoczenie
.palenie już nie jest modne.zrób to dla samej siebie
Powrót do góry
Głodko
Gość









PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:48 am    Temat postu: Polecam TABEX i książke Allana Carla "Metoda jak rzucić Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam TABEX i książke Allana Carla "Metoda jak rzucić palenie".
Powrót do góry
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie pale i palic nie mam zamiaru ale w mojej klasie nie ma praktycznie niepalących no ale ja juz zaczełam działac i stwierdzam ze tu nie trzeba zadnych "leków" wystarczy trochę chęci!! pewien chłopak chciał ze mna chodzic powiedziałam ze jak z tym nie skonczy to nie ma szans miał tyle w sobie siły ze juz nie chodzimy ze soba od 3 miesiecy a on dalej nie pali i nie ma zamiaru do tego wrócic!!!! Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
livette
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też mam 15 lat,zaczęłam palic w wieku 12...po dwóch latach miałam juz dosyc tego smrodu na ciuchach i włosach no i samego palenia,poza tym po tak długim czasie można zaobserwowac u siebie uszczerbki na zdrowiu,próbowałam rzucic wiele razy i nigdy mi się nie udawało...Jednak pewnego dnia TWARDO postanowiłam skończyc z tym nałogiem,to było rok po pierwszej prubie rzucenia no i udało się.Powiedziałam sobie poprostu "od jutra nie palisz!" do tego przyjęłam taktykę wytykania innym znajomym że palą, dzięki temu łatwiej było mi trzymac się postanowienia,bo nie chciałam wyjśc na idiotkę.Pierwsze dni to byłA poprostu MASAKRA,ale po kilku tygodniach zupełnie zapomniałam jak smakują papierosy i wcale nie miałam ochoty sobie przypominac,poza tym zauważyłam że mam lepszą kondycję i ładniejszą cerę.Niektórzy boją się że przytyją,ja w pierwszym tygodniu bez szlug przytyłam 2 kilo,ale pózniej ju,ż nie.Nie palę już pół roku i jestem naprawdę z siebie dumna!Udowodniłam sobie,ze mam silną wolę i poradzę sobie ze wszystkim! Pozdro i powodzenia,dla palaczy chcących z tym skończyc!!!Elo!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 7:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

palenie nałogowe w wieku 15 lat to raczej powód do wstydu niż chwalenia sie tym.

Sory ale uważam to za totalną głupote a nie przejaw dojżałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirel



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak to głupota ja zaczęłam w wieku 15 lat i 4 miesace temu zrzuciłam definitywnie z dnia na dzień i tez lubiłam palić wręcz uwielbiałam ale wiem ze to nic dobrego nie wróży i wolałam dać sobie skopuj , czasem mam jeszcze ochotę jak narazi tylko jeden buszek był od czasu kiedy rzuciłam ale powiedziałam ze nie koniec nie będę palić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group