Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Palenie papierosów a zajście w ciąże

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loczek987



Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 5:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[b]lepiej będzie jak pójdzie ze mną mąż[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile
no widzisz ... nawet lepszy masz pomysl od mojego
pytanie tylko kiedy porozmawiasz o tym z mezem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia któraś z kolei :)



Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym paleniem i proszkami antykoncepcyjnymi to jest różnie.Na pewno mają wpływ, ale wiele zależy od naszych organizmów. Ja nie palę, nigdy nie paliłam, chociaż nie powiem- próbowałam, ale nigdy mnie do tego nie ciągnęło, staramy się z mężem o dziecko i nic. Mój mąż pali, może w tym tkwi problem. Ale...znajoma paliła i popala, chociaż ogranicza bardzo, a jest w ciąży. Jej mąż też pali. Druga znajoma brała proszki antykonc. rzuciła i zaraz po tym zaszłą w ciążę i niedługo będzie rodzić. Może dlatego im się udało, bo tego nie planowali. Tylko pozazdrościć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nam zostalo tylko pozazdroscic.jak ktos nie chce to ma a jak chce to sie nie udaje.slyszalam ze jak sie nie mysli to sie zachodzi ale w moim przypadku nie da rady nie myslec.nie moglabym chodzic do kolezanek ktore maja juz dzieci albo ktore zachodza w ciaze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie dziewczyny
w srode ide do lekarza.trzymajcie kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiki86



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie dziewczyny:) ja z narzeczonym staramy się o dziecko od 9 miesięcy Sad jak by nam się udało za pierwszym razem to pewnie byśmy mieli już maleństwo,a tu nic:( teraz za 2 miesiące mam iść do szpitala na jedno dniowe badania czy wiecie może na czym one polegają????? dziękuję za odpowiedzi:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 2:28 pm    Temat postu: już mam dość Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć. mam problem tak jak wy starm sie o dziecko i cały czas nic już mam dość nie wiem co o tym myśleć pomóżcie jak sobie z tym radzić Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prowadzisz pomiary temperatur??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 6:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak temperaturke mierze robie testy owulacyjne licze przeliczam wyliczam te dni i nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przypominam ze temat jest o paleniu papierosow, odbiegacie troche od tematu, do tego sa inne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group