Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Palenie papierosów a zajście w ciąże

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 1:47 pm    Temat postu: Palenie papierosów a zajście w ciąże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

staramy sie z mężem o dzidziusia,juz mineło ponad rok.czy przyczyną tego że nie moge zajść w ciąże jest to że oboje palimy papierosy??czy rożnica wieku.ja mam 23 a moj mąż 30lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no papierosy tez wplywaja na to ze plemniki sa slabsze ale nie az tak, to moze byc jedna z przyczyn a badania mialas??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie robiłam jeszcze badań bo bardzo sie boje na nie pojsc:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma sie co bac, lepiej sie dowiedziec co i jak i zaczac leczenie, im szybciej tym lepiej Smile
do ginekologa i to migiem!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak postaram sie zrobic.mnie wyciagnac do lekarza to koszmar:)
zawsze mam nadzieje ze moze tym razem sie jednak uda i nie mosze isc do lekarza ale tak nie ma.moze jak juz sie wreszcie pod koniec roku wyprowadzimy sie na swoje to nam sie uda i mam nadzieje ze jednak przezwycieze strach i pojde sie zbadac...a to drogie sa badania??w sumie ja oddam wszystko za mala fasoleczke

---

pituszka bardzo z Was ladna para:)pozdrawiam

posty połaczyłam. emilka ---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, powinnas wybrac sie do ginekologa jak najszybciej... on juz zadecyduje co i jak Smile
no i dziekuje za komplement Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio strasznie mnie muli i mam wymioty.robilam test ciazowy i wynik byl negatywny,potem dostalam okres.jak sie skonczyl to po trzech dniach dostalam jakiegos dziwnego plamieia jak by krew i minelo.czy to cos powaznego??mam sie bac ze jest cos nie tak??i jak cos to do jakiego lekarza mam sie udac-do ogolnego czy ginekologa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o papierosy to znam doktora w dobrej klinice który nawet nie będzie z palaczką lub kobietą która ma męża palącego rozmawiać pierwsze jegopytanie to co jest ważniejsze papierosy czy dziecko???? więc na pewno mają duży wpływ spróbuj rzucić

----

zefirka23 napisał:
ostatnio strasznie mnie muli i mam wymioty.robilam test ciazowy i wynik byl negatywny,potem dostalam okres.jak sie skonczyl to po trzech dniach dostalam jakiegos dziwnego plamieia jak by krew i minelo.czy to cos powaznego??mam sie bac ze jest cos nie tak??i jak cos to do jakiego lekarza mam sie udac-do ogolnego czy ginekologa??


jeden test nie daje 100 procentowej pewności zrób beta hcg z krwi i będziesz pewna kosztuje ok 20 zł możesz być w ciąży i mieć okres lecz niepokoją mnie plamienia tak czy inaczej koniecznie i jak najszybciej idż do ginekologa. Tylko wcześniej zrób ten test bo usg dopochwowe w pierwszym etapie ciąży jest niebezpieczne a ten test jest pewny


-------edited by emilka----
nie pisz postów pod postem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety nie jestem w ciazy:(ale te dziwne objawy miely.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli chcesz mięć dzidziusia próbuj dalej aż wkońcu się uda i pisz co się dzieje. powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group