Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Palenie papierosów a zajście w ciąże

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio jak robie swiece to pozniej od razu ide spac nawet nie wstaje,wiec trzymam wszystko w srodku az do rana.moze sie uda.dzis mam jajeczkowanie i przytulalismy sie do siebie pierwszego,trzeciego i wczoraj.zobaczyly pozniej jakie efekty beda.a Wam udlo juz sie z fasoleczka??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja juz pomału tracę nadzieję Sad nie mam sił żle się czuję po lekach w ciągu ostatnich kilku lat z rozmiaru ubrań 36 mam teraz 46 i warzę 80 kg przy 167 cm wzrostu czuję się nieatrakcyjna, gruba itd i żeby jeszcze skutkiem mojego poświęcenia była "fasolka" to byłabym najszczęśliwszą puszystą kobietą na świecie a tu..... nic!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooooj Sad nie zalauj sie moja droga.ja za to jestem chodzacy szkieletor i obrzydza mnie jedzenie i tez sie z tym zle czuje bo wiem ze jak bede tak malo wazyla to tez nici z fasoleczki,staram sie jesc wszystkie lub chociaz 3 posilki ale mi to nie wychodzi.teraz staram sie regularnie zazywac witaminki a przedewszystkim kwas foliowy i narazie zapomnialam tylko raz ale krotko biore.trzymam szczerze za Ciebie,Twojego partnera i fasoleczke kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina25



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz co Zefirko.....martwi mnie troskę to,co napisałaś że robisz swiece i trzymasz i td.....masz oczywiscie racje ze to sprzyja teoretycznie poczeciu ale ........znam pary które w ten sposób się rozpadły.Sex ma być bliskością,radością,spełnieniem......I na przekór teorii z informacji na forach wynika ze większośc ciąż powstało na skutek zapomnienia i kiedy się nie cisnie za wszelka cenę:)ale do lekarza idz koniecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do lekarza sie wybiore,ale najpierw mosze sie uporac z innym problemem.mam chore nerki:(a z ta swieca sobie nie wymyslilam tylko kolezanka mi tak podpowiedziala bo jej lekarz tak poradzil i teraz oczekuje dzidziusia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale na pewno nie dzięki świecy tylko po prostu zaszła bo miała zajść Tobie potrzeba troszkę cierpliwości Zefirko i na pewno będzie wszystko ok. O świecy słyszałam ale tylko w przypadkach kiedy szyjka macicy jest tyło zgięta(jak u mnie ) aleto itak nic nie daje a Ty się tylko meczysz i tak naprawdę gdy ją zaczynasz robić to wszystko wypływa. Lepiej będzie jak po "przytulaniu" przytulisz się do swojego mężczyzny i spokojnie rozlużniona poleż sobie tak z 15 min o niczym nie myśląc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za rade.zastosuje ja nastepnym razem:)teraz czekam na okres lub jego brak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

życzę Ci aby był jego brak a zamiast... mała fasoleczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie dziekuje zeby nie zapeszać:)buziaki pozdrawiam,bede sie odzywac co i jak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety mialam okres.co myslicieo wiesiolku i castognusie??pomagaja??ilemniej wiecej kosztuja??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group