Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Palenie marihuany - co sądzicie??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiaeM124



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na przykładzie moich znajomych mogę potwierdzić że palenie marichuany otępia. I to bardzo. Używanie jej od wczesnego dość wieku niestey ale nieodwracalnie niszczy człowiekowi szare komórki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martyna.j



Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś badania potwierdzające negatywny wpływ marihuany na mózg i układ nerwowy człowieka? Czy tak sobie gadacie bo tak usłyszeliście w Radiu Maryja? Razz Może to nie marihuana otępia a tryb życia wyjałowiony z jakichkolwiek rozwijających czynności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asane



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym tam nie bagatelizowała negatywnego wpływu marihuany na zdrowie... chciałaś badanie naukowe, to proszę: http://www.biomedical.pl/aktualnosci/marihuana-moze-miec-wplyw-na-zaburzenia-psychiczne-12256.html

rozumiem, też, że palenie marihuany może mieć pozytywny efekt przy niektórych chorobach, ale nie jest tak, że ona jest zupełnie bezpieczna ... ja zresztą po znajomych też widzę efekty palenia maryśki :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lenka89



Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2015 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie odradzam. Mój chlopak bardzo duzo palil swego czasu przez co zaczal miec luki w pamieci i nie mogl sie na niczym skupic. Dlugo mu zeszlo za nim udalo mu sie to rzucic. Takze jesli masz silna wole to rzuc od razu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gringo



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja już jestem naprawdę ciekawy jak to jest z tą marihuaną... dużo nowych badań wskazuje na pozytywy palenia marihuany, coraz więcej mówi się też o konieczności legalizacji marihuany w celach medycznych
podobno też jest tak, że uzależnienie od marihuany często wynika z tego, że dealerzy dodają do zioła jakiś syf i np. mocniejsze narkotyki, żeby łatwiej zdobywać stałych klientów
według mnie marycha powinna być legalna, bo jednak większa by była kontrola co i jakiej jakości jest sprzedawane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiakopiec



Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba znaleźć osobę, która daje Ci autorytet. Ja nawet nie miałam pojęcia, że życie bez palenia może być ciekawsze. Bo tak jak ty- otaczałam się tylko takimi ludźmi. Teraz dopiero widze, jak mnie to gubiło i jak przez to stałam w miejscu... Zyczę powodzenia

Ostatnio zmieniony przez asiakopiec dnia Czw Lut 11, 2016 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Korale



Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem całkowicie na nie, niestety byłam świadkiem co dzieje się jak człowiek jest uzależniony. Wiec ja dziękuje bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Korale napisał:
Ja jestem całkowicie na nie, niestety byłam świadkiem co dzieje się jak człowiek jest uzależniony. Wiec ja dziękuje bardzo.


Popieram, cokolwiek by nie było, czy to maryha czy papierosy to wszystko zostawia dziury w mózgu, jedne większe drugie mniejsze i na efekty nie trzeba czekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariia
Spamer


Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poparcie jest oczywiste moim zdaniem. Nie ma argumentu przeciw.

Jak ktoś jest odpowiedzialny to sobie zapali od czasu do czasu i będzie ok.
Tak jak z alkoholem pity rzadko pomaga organizmowi.

Każdy jest odpowiedzialny za swoje czyny, jeśli sam sobie pieprzy życie, proszę bardzo, jego droga.
Inny człowiek nie jest od tego by stać nad drugim, i mu mówić co ma robić.
oczywiście radzić może, ale nie wydawać zakazy i nakazy.

taka jurysdykcja należy tylko do rodziców, a broń Boże od urzędników. (ZGROZA)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

palenie maryhy powoduje "dziury" w mózgu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group