Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Palenie marihuany - co sądzicie??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
123anka123



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 2:08 pm    Temat postu: Marihuana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy nałóg niszczy człowieka, czy to marihuana czy alkohol czy hazard. Legalizacja niczego nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mstopa



Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwestia indywidualna. ZNam ludzi, którzy palą już dziesiątki lat i bardzo dobrze funkcjonują. Ważną sprawą jest aby tego typu nałogów nie mieszać z zawodowymi obowiązkami. W tedy można łatwo popłynąć. Jonty mają to do sibie jak się je pali po pracy, to rano nie ma się kaca, jest to ich dużą zaletą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kojotka
Spamer


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 4:20 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że marihuana powinna być dozwolona jedynie jako środek medyczny. Ostatnimi czasy dużo się słyszy o jej właściwościach leczniczych. Ogólnie raz kiedyś spróbowałam ale gdyby to było jedyne wyjście aby być zdrowym to bym się nawet nie zastanawiała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michi
Spamer


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sugerując się działaniem alkoholu to jest diametralnie mniej szkodliwa od alkoholu a alkohol jest powszechnie dostępny i legalny...Alkohol dużo bardziej szkodzi układowi nerwowemu, wątrobie, trzustce, sercu a uszkadzanie ich drastycznie psuje działanie całego organizmu po latach. Marihuana ma działanie podobne do leków na padaczkę, w dodatku jest lekiem wielu chorób m.in stwardnienie rozsiane, ostatnio używają ją w badaniach nad glejakiem wielopostaciowym (bardzo złośliwy nowotwór mózgu) więc śmieszna jest ta propaganda, że alkohol jak się pije to nic złego, które nie ma żadnego dobrego działania dla chorób, a marihuana jest dużo mniej szkodliwa, bo działa tylko na układ nerwowy, że zmniejsza ilość szarych komórek ale alkohol to robi bardziej a ludzie piją co weekend i to norma. Nie jest na pewno wskazana dzień w dzień, ale palenie jej raz na jakiś czas jest dużo zdrowsze niz alkohol który szkodzi wszystkiemu...tylko czemu ludzie są tak głupi, i mimo, że wiedzą jaki jest problem z leczeniem ludzi, szczególnie dzieci gdzie w takich chorobach marihuana to jedyna skuteczność to i tak uważają ze to narkotyk a alkohol to nic złego...państwo zrobiło propagandę, że to nielegalny narkotyk i ludzie w to wierzą, żałosne to jest strasznie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kratek



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Akurat palenie trawki nie jest aż tak bardzo szkodliwe, choć oczywiście nie pozostaje bez wpływu na zdrowie... Może spróbuj chociaż ograniczyć? Natomiast jeśli chcesz rzucić, to tak jak w przypadku leczenia alkoholizmu - bardzo często po prostu trzeba zerwać kontakt z uzależnionym towarzystwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaskibb22



Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może ty podświadomie sobie takiego towarzystwa szukasz, przecież cały świat nie pali


________________
Jak obniżyć cholesterol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:43 am    Temat postu: Re: Palenie marihuany - co sądzicie?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrak napisał:
Mam taki problem pale trawkę praktycznie codziennie. Wiem ,że wszystko co w nadmiarze szkodzi ,ale ja to po prostu lubię , bardziej niż alkohol. Alkoholu można powiedzieć ,że w ogóle nie piję raz na kwartał. Wiem ,że jestem uzależniony, ale nie chcę iść do specjalisty. Powiem szczerze ,że mógłbym nie palić, ale zawsze znajduje takie towarzystwo gdzie się pali. Jeśli nikt mi nie zaproponuje sam tez nie zapalę, ale wszyscy palą i wszędzie - nie wiem może mi się tak wydaje. Znalazłem pracę w Szwecji nie paliłem z miesiąc potem okazało się ,że moji współpracownicy palą i co??? i zaczęło się od nowa. Jak to jest z wami ???

Witam nigdy nie paliłam takich rzeczy wiec nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group