Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Palenie marihuany - co sądzicie??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolibie



Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężki temat. Medyczna marihuana powinna być dostępna, czasami to jedyny sposób na uśmierzenie bólu i innych dolegliwości. Ale patrząc na znajomych, którzy regularnie jarają to.. no moim zdaniem ma to wpływ na pracę mózgu, jak ktoś wspomniał. Może to przez to, że kupują syf nie wiadomo jak "zatruwany" i z czym mieszany..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tojaB



Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akoszka napisał:
Pasta napisał:
Myślę, że pierwszym krokiem powinno być to, abyś dowiedział się jakie szkody wywołuje marihuana w organizmie, to narkotyk, który bardzo uzależnia i wyniszcza organizm od wewnątrz.


A jakie to przerażające szkody marihuana wywołuje? Jest znacznie mniej szkodliwa niż papierosy, alkohol, inne narkotyki, obżarstwo lub anoreksja, uzależnienie od coli. Owszem, nie jest zdrowa, na pewno nie w takich ilościach, ale nie siejmy straszliwej propagandy.


U osób szczególnie podatnych mogą rozwinąć się zachowania psychotyczne lub nawet schizofrenia. Czasami nawet wypalenie jednego skręta może wywołać (uaktywnić) schizofrenię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aldonka



Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam co do tego bardzo mieszane uczucia. Niektorzy sa zbyt nieodpowiedzialni zeby im dac do tego dostep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 19, 2015 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko z umiarem. Polecam zmienić towarzystwo na niepalące, a używkę odstawić, pozwalając sobie na nią jedynie okazjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
orfeuszka



Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie, wszystko z głową i umiarem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BartekBR



Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz ograniczyć palenie to musisz znaleźć sobie inne zajęcie. Bardzo dobra jest aktywność fizyczna, która wypompowuje energię, a przy tym dostarcza endorfin i serotoniny do mózgu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 9:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety tutaj jeśli nie nauczysz się mówić "nie", to nic z tego nie będzie. Najważniejsza jest silna wola i chęć porzucenia złych przyzwyczajeń. Wiem, że lekko się mówi, ale jeszcze nie znalazł się taki, który by wymyślił jakiś lepszy sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomekOsa



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świnoujście
PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początku myślałem, że marihuana nie uzależnia i nie szkodzi (w końcu to miękki narkotyk). Ale po moich znajomych i po Tobie widzę, że to uzależnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrei



Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 8:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według mnie wszystko jest dla ludzi byle z umiarem, ale wydaje mi się, że to na pewno nie pozostaje bez wpływu na nasz mózg...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gertru



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie popieram. Dla mnie to zbedny nałóg. Chyba że jako uśmierzacz bólu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group