Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ospa wietrzna

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam takie pytanie.
Ostatnio z żoną staraliśmy się o dziecko i udało się Laughing . ale gdy staraliśmy się o nie to byłem już chory na ospę - jeszcze tego nie było widać bo bąble wyskoczyły mi 3 dni poźniej. Czy to może mieć wplyw na płód? Zona w dzieciństwie przechodziła ospę.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Sty 28, 2006 11:38 pm    Temat postu: Re: ospa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Witam.
czy ktoś może mi powiedzieć kiedy to przestanie swędzieć i co na to swędzenie brać.


Tanno-Hermal Lotio lub gencjana:)
Właśnie leczę synka, trzeci dzień wysypu i ponad 200 bąbli
także do roboty.
Wink
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czy koniecznie trzeba siedziec w domu 2tyg?
Powrót do góry
Asioolka
Gość









PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 1:44 am    Temat postu: Ospa wietrzna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej..
jestem chora juz na to6 dzień a dopiero 1/4 krostek kepła a lekarka mi powiedziala ze gora 1.5-2 tyg sie choruje a cos mi sie niechce w to wiezyc ze nagle zrobia sie strupki i odpadna.. to jest straszne wszystko swedzi..

mam pytanie ile wy chorowaliscie/chorujecie na to?? i czy mozna wyjsc jak nie poodpadaja wszystkie strupki?
Powrót do góry
niepewna
Gość









PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 8:24 pm    Temat postu: Sama nie wiem.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 15 lat.Chodze do 2 gim. No.i przejdzmy do konkretów.A więc 2 tygodnie temu moj koleżankla zaraziła sie ospą od młodszego brata.Byłam u niej w 4 dzien po wystąpieniu i widziałam sie z nią w przed dzien wystąpienia wysypki.Ja ospy nie miałam . Boje sie czy bede miec.. 2 tygodnie w domu.. blee.. bez szkoły..Sad tyle zaległosci..uu... miłam nadzieje że mnie omineło bo już 2 tygodnie..ale dzis wyszły mi młe czerwone pryszczyki z banką w srodku...boje sie co bedzie jutro jak sie obudze... myslicie że to ospa..bo już sama nie wiem.. mogłam sie zarazic..no ale..napiszcie czy to może byc ospa.. błagam..pomocy ..
Powrót do góry
inga
Gość









PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 7:10 pm    Temat postu: ospa wietrzna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!!
Mam 25 lat i z ospą już walczę 2 tydzień, pracuję w szkole i tam właśnie się nią zaraziłam. Powoli dochodzę do siebie, strupki odpadają i już czuję się dobrze. Ale nieźle dała mi dała w kość, temperatura ponad 40 stopni, wizyta na oddziele okulistycznym - oka też nie oszczędziła- istny koszmar, ból gardła, ucha - chyba złapałam wszystko co najgorsze.
Smaruję się pudrem w płynie, ale ulgę przynosi variderm maść, która złagodziła swędzenie. Troszke się martwię, bo na twarzy mam blizny, mam nadzieję ,że się zagoją. Jutro idę do kontroli, więc zobaczymy co dalej.
Powrót do góry
wiki
Gość









PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 8:56 pm    Temat postu: ospa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć mam 9 lat jestem cała wysypana i okropnie swędzi,czy ktoś wie kiedy przestanie Sad
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 9:30 am    Temat postu: Re: Sama nie wiem.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ospe mam 4 dzien wogule sie nie myje bo doktor powiedziala ze jezeli sie umyje to bede miala jeszcze wiecej ale w internecie wyczytalam ze mozna myc sie w letniej wodzie...... wiec co mam robic Embarassed Question
Powrót do góry
monja
Gość









PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema
ospe mam juz tydzien i wczoraj zrobily mi sie strupy i duzo juz odpadlo
ciesze sie bo musle ze w piatek pujde do mojej ukochanej szkoly Very Happy
Powrót do góry
pewna
Gość









PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idz jak najszybciej do lekarza na pewno bedziesz miala duzo wolnego Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Strona 2 z 19

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group