Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oralnie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka_a



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Lubawa
PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

im więcej się ćwiczy, tym więcej się w tej sferze umie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kara17



Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poland
PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 11:15 pm    Temat postu: Seks oralny .....ALE JAK ???? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej ..... od pewnego czasu Bawie się "przyjecielem" mojego faceta .... Powoli zbliżam sie z odwagą i chęcią do zrobienia "loda" mojemu chłopakowi.....ale no właśnie

JAK TO ZROBIĆ ? zeby facet był podniecony

macie pomysły ...Wink



-------edited by emilka-------
temat przyłączyłam do zbiorczego, dot. seksu oralnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie, sopkojnie na luzie zejdz na dol jak bedzisz na to gotowa ibedziesz naprawde tego chciala! Nic na sile jak to mowia!

A jesli chodzi o kwestie techniczne hmmm jak sama nazwa mowi wyobraz sobie ze lizesz loda :] A reszta juz sama pojdzie - jak zobaczysz reakcje faceta:]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monikaqaz



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bądź rozluźniona, wtedy facet też taki będzie... Very Happy nie stresuj się, bo nie ma czym, przecież nie każdy od razu jest doskonały w tych sprawach. Jak coś pójdzie nie tak, to nikt nikogo nie zabije. Metodą prób (i nie koniecznie błędów) będziecie oboje zadowoleni, a w szczególności facet...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zacznij go całować po torsie i jedź w dół. zobaczysz jak się napali;) jak dojdziesz do "przyjaciela" Very Happy to popatrz na swojego faceta i uśmiechnij się jak diablica. I pocałuj go w sam czubeczek. Na mojego działa i za każdym razem Laughing Za pierwszym razem zaczęłam go chyba gładzic ręką a potem zaczęłam ustami, jakos poszło, nawet jak coś się nie uda to uwierz, nie zauważy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monikaqaz



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt, jak faceta mocno podniecisz to nie zauważy jak coć pójdzie nie tak. Na mojego jeszcze działa jak zacznę i potem przestaję co jakiś czas, ale jak już naprawdę jest rozpalony to dokańczam... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GreenEyes



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 1:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz zadbać o romantyczną atmosferę np.: świeczki, bita śmietana, opaska na oczy faceta itp., ale nie przesłodzoną... :D Wtedy załóż kuszącą koszulę nocną lub coś równie podniecającego, zanim założysz mu opaskę to pochodź tak wokół niego i pokuś- zadziała :!: Załóż mu opaskę, i... do dzieła, z bitą śmietaną wiesz co zrobic :lol: w końcu zabierz się za "przyjacieja". Nie zauważysz jak wszystko szybko i sprawnie pójdzie... Będziecie zadowoleni oboje, a Ty zapomnisz o swoim małym doświadczeniu, bo go już nie będzie :D

powodzenia i daj znać jak idą zabawy :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też jeszcze nie uległam meżowi w sprawie kończenia w ustach,on też chce żebym spróbowała ale boje sie smaku spermy,i że mi bedzie nie dobrze i zwymiotuje,dlatego kochamy się do końca Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kala nie kazda sperma jest gorzka..to zalezy od tego co facet je Razz po piwie,rybie napewno bedzie nie zaciekawa Razz ale uwierz ze podczas normalnego odzywiania nie poczujesz roznicy.. mozecie wyprobowac ananasa Smile poprawi smak - bedzie słodka Smile naprawde Smile a facet? bedzie w 10 niebie Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group