Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oralnie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nopewnie ze tak Smile karioka ma racje. myslisz Pinezka ze ja od razu bedac z moim zaczełam robic lodziki? co Ty. i tez mnie to obrzydzało i wogole ale z czasem sie przekonałam a mineły chyba 2lata zanim to zrobiłam i nie załuje Razz on tym bardziej. z reszta ktoremu facetowi lod nie smakuje Neutral Razz heheh
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczerze i otwarcie mówiac mam wiele złych przezyc co do sexu oralnego ... i czasem jest ok a czasem poprostu nie moge ... ble ... czasem to nawet recznie nie moge sie pobawic Razz Twisted Evil
Ale najwazniejsze w tych chwilach by myslec o tym co sie samemu chce ... jesli mi bedzie dobrze to mojemu partnerowi rownierz. Podniecające jest to jak widze ze facetowi sprawiam przyjemnosc Razz i w druga strone tak samo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
3kaz24b



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Same pieszczoty oralne uwielbiam, ale nie moge sie przełamać do finału w ustach. Kiedyś spróbowałam, ale to było tak gwałtowne i szczerze mówiąc smak nie za bardzo, że tylko troche połknęłam ustami i wypóściłam członka z ust. Skończyłam pieszczoty rękami. Co wtedy zrobić, wszystko połykacie do samego końca, czy tylko trochę i co potem.
Jak to zrobić, żeby nie wyszło niezręcznie, bo chłopaka bardzo kocham, ale do francuskiego finału w ustach nie mogę się przełamać, to jest zbyt gwałtowne i za dużo tej spermy naraz, a smak nie bardzo. Poradźcie mi coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja osobiscie nie lubie smaku spermy chodz moj chlopak uwilebia koniec w ustach,bardoz ot lubi,ale niestety nie zawsze udaje mi sie to ,poniewaz torche mnie mysl otym zbeira na wymioty;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze wystarczy zmienic mu smak spermy Wink

chyba kazdy facet lubi koniec w ustach ... a co do polykania ... nie wiem co moga w tym widziec. Ja jestem wegetarianinem wiec nie zjadam innych stworzen :p.
Zawsze sa jakies kompromisy ... nalezy nauczyc sie rozmawiac o wszystkim ... moze nie ze wszystkimi do okola ale napewno ze swoim partnerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam lodzika ;d
ale kobieta musi sama tego chcieć bo jeśli robi coś na siłę to chyba nie ma przy tym zabawy Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale tylko "chyba" Razz

chciales nadmienic motywy sado masonskie ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha to już jest inny temat hehe nie miałem okazji brać udziału w linczu
lub jakiejś chłoście heheh Laughing Laughing ale zapraszam do mojego nowego tematu:
Dobra Zabawa to podstawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dolaczam sie do tematu, bo jest ciekawy. Smile
Ja osobiscie nie lubie lodzika, ale wiem, ze moje kochanie by sie bardzo ucieszylo, gdybym zafundowala mu taka przyjemnosc Smile Moge pobawic sie jego "maluszkiem" ustami, ale final w ustach mnie przeraza i zbiera mi sie na wymioty Sad Mam nadziej, ze sie kiedys przemoge i zrobie mu dopbrze ustami, az do konca.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pamietaj ze musisz tego chciec i nie robic nic na siłe bo przyjemnosci to napewno wtedy nie zaznasz. z czasem moze uda Ci sie przemoc Smile powodzenia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group