Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oralnie

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
3kaz24b



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 7:05 pm    Temat postu: Oralnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy przy seksie oralnym większość mężczyzn faktycznie pragnie, aby wytrysk miał miejsce w ustach? To raczej nie odpowiada wielu kobietom z powodu specyficznego smaku spermy...........[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem facetem, ale myślę,że to sprawa bardzo indywidualna Smile

Mi na przykład nie przeszkadza smak spermy, chyba,że jest bardzo intensywny.

Jeśli chcesz wiedzieć jak jest u Ciebie radzę zapytać swojego kochania Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 5:10 pm    Temat postu: Re: Oralnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3kaz24b napisał:
Czy przy seksie oralnym większość mężczyzn faktycznie pragnie, aby wytrysk miał miejsce w ustach? To raczej nie odpowiada wielu kobietom z powodu specyficznego smaku spermy...........[/b]

mi tam odpowiada Smile i wcale nie dziwie sie ze facetow to kreci Wink. mi tez sie podoba jak facet konczy w ustach Wink a smak spermy? to zalezy od tego jak sie odzywiasz Smile ja nie narzekam Smile ale to sprawa indywidualna
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam nie lubie zakonczen w ustach ...
zawsze mi jakis plemnik ugrzeznie miedzy zebami i musze potem urzywac wykalaczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha, najgorsze to są witki, te to potrafią się zawinąć w szparach między zębami ;]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buahahahah Smile
wy to dobre jestescie ale zarty zartami a wiele dziewczyn sie na dtym zastanawia...
ja lubie sex oralny zawsze i wszedzie no i dla mnie lodzik bez konca w ustach nie smakuje Very Happy nie ma to jak do konca Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o matko Emilka ... co to sa witki? Zapytałam wójka google ale nie potrafil mi odpowiedzieć. Powinnam sie tego bać ? Mogą mi rozbic zęba jak nie będą mogły się wydostać ?

Pituszka ja nie żartuje później moga z tego powodu okazać się konsekwencje ...
Widziałam pytania na forum czy przez sex oralny można zajść w ciąże ... i co jesli to możliwe ? Mało to praktykuje wiec może powinnam zacząć wiecej by zwiekszyć swoje szanse.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 8:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahahahaha Razz jasne to ja bym juz przedszkole miała w domu Smile
Emi a witki miedzy zebami tez sa sexi heheheheh Razz nie ma to jak ozdoba zebow i to na dodatek zywa Razz to lepsze niz diament Wink.

Pituszka <przybij 5 > Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja sie nigdy chyba do tego nie przekonam Sad i widze ze moj facet chcialby a ja ... no nie moge sie przelamac Sad
Powrót do góry
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic na siłę kochana Smile Kiedyś do tego dojrzejesz Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group