Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oralnie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz co mnie zastanawia... Jak zaczynałam swoją przygodę z oralem to wręcz nie wyobrażałam sobie że można kończyć gdzieś indziej... a teraz, z czasem ... mam coraz większe opory Confused
Ciekawe skąd to się bierze.


czytałam kiedyś w mądrej książce, że im bardziej kobieta podniecona - tym chętniej łyka Mr. Green Więc może w tym problem?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm, ja miałam okres, że lubiłam i to bardzo, ale jakos ostatnio pozwalam mu na to coraz rzadziej, coś w tym jest.
chyba się starzeję Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm a wiesz, że coś w tym może być? Very Happy
Ja jak byłam dużo młodsza to byłam otwarta na KAŻDĄ zabawę... teraz mam jakieś uprzedzenia Confused
A przecież powinno być na odwrót Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jestem młoda i jakos z połykiem u mnie blokada nie ze bym nie połkała bo obrzydzenie czy cos poprostu nie chce i facet to rozumie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babcia napisał:
a co myślicie o kończeniu w ustach?



jak najbardziej TAK Smile lod bez konczenia w ustach to nie lod ;P a jakies polizywanie tylko heh Mr. Green Mr. Green

Dodano po 36 sekundach:

ja zawsze łykam czy mam @ ,czy owulacje,,czy cokolwiek innego Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ustach tak ale bez połyku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy od humoru i podniecenia i od tego jak dlugo nie bylo poprzedniego wytrysku. Jak dlugo to nie ma mowy Razz bleee
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

że za dużo? Wink
jak z połykiem, to mój piękny musi trzymać odpowiednią dietę przez parę dni wstecz Very Happy wtedy to bez znaczenia czy obfity czy mniej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lufcia napisał:
W ustach tak ale bez połyku

z połykiem z połykiem Razz

Dodano po 56 sekundach:

czemu tak sie boicie,brzydzicie połykac? chodzi o smak? to fakt ja nigdy nie mialam w ustach jakiejs gorzkiej spermy... Smile zawsze jest mniam hehe Razz wiec dlatego lizemy i łykamy Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 1:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gorzka nie gorzka, fajnie jest zrobic ukochanej osobie taka przyjemnosc.

Macie pomysl jak namowic mojego chlopaka do minetki?
Jest poczatkujacy w tych sprawach, wlasciwie ogolnie nie byl chetny do orala, ale wzielam go z zaskoczenia bo sama bardzo chcialam wziac do buzi i pokazac mu jakie to fajne. Chcialabym zeby i mi sprawial podobna przyjemnosc, wiadomo nie chce zeby sie zmuszal Smile
Dlatego pytam, macie jakies pomysly? Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group