Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

oczyszczanie organizmu z toksyn

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wink ok moj blad.

Ale rozumiem ze chcecie zachowac obecna sylwetke ?

Generalnie polecalbym z 2 - 3 dni jesli macie taka ,mozliwosc totalnej glodowki, i jechac tylko na herbatkach i mineralce. Chlopaki ktorzy bawia sie w saa czy dyze ilosci odzywek robia tak i podobno to pomaga..

ja przy mojej robocie itd nie mam niestety takiej mozliwosci.

Ale jak juz to warto z diety wyeliminowac niezdrowe tluszcze, rzeczy wysokokaloryczne itd

a no i wszelakie soki i rzeczy przetworzone bym zminimaliowal
Duzo ssurowek zwlaszcza warzywnych, owocy mniej ale tez dorzuccie. Wlaczamy tluszcze zdrowe <siemie lniane, oliwa z oliwek itd>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
purando



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zewsząd
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez w pewnym momencie uswiadomilem sobie, ze warto by oczyscic troche organizm, tak zniszczony przez niezdrowy tryb zycia Razz. Ktostam polecil mi Drenafast, taki preparat ktory wlasnie do tego sluzy. Pije go drugi tydzien i widze ze znacznie poprawil mi trawienie i przemiane materii, choc pelne efekty mozna podobno zaobserwowac dopiero po zakonczeniu kuracji, tj. po 20 dnaich. Na razie nie narzekam i zadnych skutkow ubocznych nie widze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja proponuje zrezygnowac ze wszelakich "E" w naszej diecie Wink

Wpiszcie aspartam, acesulfan i poczytajcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Istnieje gotowy preparat na bazie ziol, dostepny ogolnie w aptekach

"Herbatka odtruwajaca FIX" firmy Herbapol (Krakow)

"Herbatka odtruwająca organizm to doskonała kompozycja ziół, szczególnie polecana osobom zażywającym duże ilości leków i antybiotyków, po radio i chemioterapii. Zioła wchodzące w skład herbatki (korzeń łopianu, ziele pokrzywy, ziele fiołka trójbarwnego, owoc róży, koszyczek nagietka, korzeń kudzu) wykazują właściwości moczopędne, oczyszczają organizm, przyspieszają wydalanie toksyn z organizmu, czyszczą krew. Ponadto działają ogólnie wzmacniająco na organizm.

Skład: Korzeń łopianu, ziele pokrzywy, ziele fiołka trójbarwnego, trawa cytrynowa, liść czerwonokrzewu, owoc róży, liść brzozy, korzeń kudzu. "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takich herbat to na peczki..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wcale nie, trzeba umiec rozrózniać, bo sa:

=> herbaty odchudzające (tych to jest na pęczki), które niejednokrotnie sa niebezpieczne, to sa często te "regulujące" przemianę materii,

=>herbaty odtruwające, które w swoim skladzie nie zawierają roslin przeczyszczających np. senes i kruszyny, tylko rosliny sprzyjajace/ usprawniajace prace narzadow.

Zdrowy organizm jest w stanie sam sie oczyscic, trzeba mu dac tylko szanse, a nie od razu drenaż robic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

slyszalam ze wystraczy caly dzien nic nie jsc tylko pic wode mineralna niegazowana Smile i jest git. Raz na jakis czas i organizm oczyszczony Smile

moj kolega stosuje te metode i mowi ze dziala.
Powrót do góry
Maya-chan



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ja miałam też taki problem chciałam oczyścić się z toksyn. Z powodu przeprowadzki z małej wsi do duże miasta ( Gdańska ) zaczęłam dusić się otaczającym mnie powietrzem. Zaczęłam szybko szukać jakiegoś preparatu w internecie i znalazłam. Jest to Chlorofil amerykańskiej firmy Nature's Sunshine Products która produkuje ziołowe, ekologiczne preparaty dla zdrowia i kosmetyki. Tu podaję link do sklepiku w którym kupiłam ten preparat: ------sprzedaży na forum nie prowadzimy. emilka -----
A co tez jest fajne w tym sklepiku, to to, że jest możliwość porady lekarza, który pracuje na tych preparatach. Ja skorzystałam z tej oferty i przy okazji wyleczyłam się z mojego problemu z pasożytami oraz z alergii.

A czy oczyszcza z toksyn ? Tak, a sprawdziłam to razem z koleżanką w Warszawie na aparacie Mora. Ona nie pijąc chlorofilu miała wszystkiego powyżej tysiąca: formaldehydu, rtęci, ołowiu ... cała tablica Mendelejewa ( a też w Gdańsku mieszka). A ja ? Nie powiem, że zero, ale radykalnie mniej: 300 rtęci, 200 formaldehydu ... Pani doktor w połowie badania zapytała się mnie czy ja coś stosuje. Myślała, że to plastry oczyszczające z toksyn. Ale nie, to właśnie Chlorofil. Dlatego mogę go śmiało każdemu polecić, bo sprawdziłam na sobie, że działa.

Pozdrawiam serdecznie. Maja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak więdz najlepszy sposób na oczyszczenie organizmu to głodkow-sama woda mineralna [ile kto wytrzyma zalezy od nas samych] moja kumplele wytrzymała 17 dni Neutral podobno najgorsze są pierwsze dni jak to wszystko wychodzi i wszystkie bole itd nasilaja się, do ego czuje łkanie ale to mija ... dużo na ten temat czytałam ii w sumie jest mnóstwo sposobow na oczyszczanie organizmow i konkretnych organoz zaczyna się od jeli pozniej wątroba totalnie wszystko, wpisz w google oczyszczanie wątroby ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matek233



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym polecic pewien suplement ..
to nie miejsce na reklamę.
zapoznaj się z regulaminem
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group