Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

oczyszczanie organizmu z toksyn

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monikazgd



Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Opole
PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 9:38 am    Temat postu: zdrowy tryb życia a odchudzanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

absolutnie nie polecam żadnych głodówek. To po prostu źle się skończy. Nasz żołądek zostanie rozregulowany, a tłuszcz będzie się odkładał bo organizm zostawi go na "ciężkie czasy" . Głodówka to dla niego sygnał, że może być jeszcze gorzej. Jak się odchudzałam jadłam normalnie około 4 posiłków dziennie, zawsze jadłam śniadania. Nie najadałam się na noc. Wspomagałam się suplementem diety do picia: [reklama] i w sumie schudłam prawie 9 kg, co w zupełności mi wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozczocgranaana



Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że głodówka to zły pomysł. Lepiej odchudzać się z głową, żeby nie schudnąć, a potem żeby nie mieć efektu jojo. Nasz organizm potrzebuje codziennie odpowiedniej ilości kalorii w stosunku do masy i wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po głodówkach jojo jest ekspresowe. Trzeba powoli rezygnować z niektórych pokarmów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Córa Renu



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Legnica
PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po samym porzuceniu papierosów Twój organizm rozpocznie samooczyszczanie Smile Ale zawsze nie zaszkodzi zmienić dietę, która ten proces wzmocni. Jedz cytrusy, awokado, ananasy, morele i brzoskwinie. Nie zaszkodzi przyprawiać potraw chrzanem, rozmarynem i imbirem. Herbatki z dziurawca, pokrzywy, mięty. To wszystko wspomoże detoksykację organizmu. Powodzenia i wytrwałości życzę! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amantka



Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja oczyszczam co jakiś czas organizm z toksyn pijąc czerwoną herbatę ma ona specyficzny smak. Ale posmakowała mi jak byłam na pewnej biznesowej kolacji w Mekongu w Krakowie tam się dowiedziałam o cudnych właściwościach czerwonej herbaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asteriusz



Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też uważajcie, by nie dać się naciągnąć - mówi się o "toksynach", które są "przyczyną raka". Kiedy to słyszę, w głowie zapala mi się czerwone światełko. Zaraz pewnie ktoś będzie mi chciał coś sprzedać, nakłonić od picia własnego moczu czy cudownej mikstury oczyszczającej. A przecież lekarz w każdej chwili może ze mną pogadać.

Ostatnio zmieniony przez Asteriusz dnia Czw Paź 09, 2014 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
issasq



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 12:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłam sobie plastry na stopy, które mają wyciągnąć ze mnie toksyny... Czy one są skuteczne? Skąd będę wiedziała, że to już koniec "oczyszczania"? Czy są jakieś widoczne efekty stosowania takiej detoksykacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
compelling



Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem na oczyszczenie organizmu z toksyn jest ostropest plamisty mielony - polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na oczyszczenie organizmu zastosowałam dietę warzywno owocową.
Przy okazji spadło przy niej kilka kg.
Ale z tego co wiem stosuje się ją około tygodnia dla najlepszych efektów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena81



Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozna jeszcze wybrać się na hydrokolonoterapię - oczyszczanie organizmu dla odwaznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group