Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

oczyszczanie organizmu z toksyn

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka01



Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 1:55 pm    Temat postu: oczyszczanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej
alkohol i fajki to rzeczywiście syf, inne palenie to "nielegalne" Wink to jak dla mnie samo zdrowie. Od kilku lat prowadze zdrowy tryb życia, zwracam uwage na produkty jakie kupuje i czytam etykiety, codziennie gotuje. Staram sie kupowac od chłopów warzywa i owoce. Porzuciłam mięso całkowicie, nabiał spożywam w minimalnych ilościach. Dorzuciłam do swojej diety dużo naturalnych suplementów np. spirulina zamiennie z chlorella są to zielone algi o dzialaniu alkaicznym czyli odkwaszajacym organizm, kupuje te w tabletka nie czuc ich smaku, sproszkowany korzeń maca - dodaje energii, jagody goji - nie znam owocow co maja wiecej witamin, do tego morwa biala, jagody inkow, schizandra. Są to niektóre owoce z chinskiej medycyny ludowej. Od kilku lat nie bylam chora ani nie brałam żadnych tabletek. Czuje sie pelna energii. Zdrowe odzywanie wcale nie musi drogo kosztowac. Wiekszosc produktow kupuje w internecie bo do marketow trafiaja najgorsze odpadki. Jak zobaczylam jagody goji w auchan na wage to mnie odrzucilo, wygladaly jak szczurze bobki, firma sante ma identyczna jakosc... male i suche.
Zrob sobie badanie moczu i zobaczysz czy jestes zakwaszona.
pozdrawiam i trzymam kciuki na pewno uda ci sie oczyscic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michallo



Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pią Maj 27, 2016 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o diecie cytrynowej? Podobno oczyszcza organizm z toksyn ale ile w tym prawdy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem fanką takich ścisłych diet, wiem że modny jest detox cukrowy ale chyba to nie dla mnie, jak chcę sobie zrobić detox to piję herbatę 4xsuper slim big-active, pomaga też pozbyć się nadmiaru wody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Strix



Dołączył: 22 Lip 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja piję herbate oczyszczającą, warto kupić taką w aptece
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też piłam takie herbatki, ale jakoś nie widziałam efektu. Poczytałam trochę w necie i wiele dziewczyn polecało dicopeg 10g, że przy pomocy tych roztworów można bardzo szybko i łatwo oczyścić organizm z toksyn. i rzeczywiście tak było, przez tydzień stosowałam kurację, środek ma osmotyczne działanie przeczyszczające, więc skutecznie pozbyłam się złogów jelitowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dumka



Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetna specjalistka od medycyny naturalnej jest w Krakowie. Pani dr Lidia Koshkina prowadzi tam swoją praktykę lekarską wraz z grupą specjalistów od medycyny naturalnej. Polecam z tego rodzajem problemu zgłosić się do niej, na pewno pomoże i zastosuje odpowiednią terapię. http://naturalnemetodyleczenia.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczyszczanie organizmu z toksyn może odbywać się na wiele sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie konkretnych ziół, które mają często zbawienny wpływ na nasze ciało. Na stronie sklepu Herbapis można znaleźć dużą ilość wszelkich ziół, więc każdy znajdzie bez problemu to, czego akurat szuka. Mi bardzo pomogły - czuję sie lepiej, lepiej sypiam i mam więcej energii na co dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rajsko



Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 10:27 pm    Temat postu: hej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

msm polecam w proszku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominikzajac92



Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 12:11 pm    Temat postu: sposób na zrzucenie wagi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Zna ktoś doby i szybki sposób aby pozbyć się zbędnych kilogramów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie oczyszczenie to jednak chyba bardziej złożony proces niz łukniecie kilku tabletek czy rozpuszczenie proszku i wypicie go... Chodzi o prawidłowe, głębokie oczyszczenie zeby i efekty byly wyraźne, ale przede wszystkim zeby to bylo bezpieczne. Od tego przeciez jest medycyna naturalna. O moich problemach jelitowych nie ma się co rozpisywac, ale napisze tylko ze walcze z nimi od małego... Jak sie okazalo w gabinecie Naturiana podczas badania oczywiscie byly zawalone plesnią i to juz w bardzo zaawansowanym stopniu. Dramat! Po 1,5 miesiecznym leczeniu u Pani Pauliny roznymi metodami bo i biorezonansem pozniej tez podzialalysmy troche z metaterapia dla wzmocnienia nerwow - udalo sie oczyscic totalnie jelita wiec i metabolizm wreszcie dziala jak powinien a ja normalnie sie czuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group