Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

oczyszczanie organizmu z toksyn

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aladin



Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 11:47 am    Temat postu: oczyszczanie organizmu z toksyn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Bardzo chciałabym rzucić palenie, leki(mniej lub bardziej legalne Embarassed )alkohol itp. itd. i wreszcie zadbać o zdrowie a nie tylko o wygląd.
W związku z tym proszę o sprawdzone propozycje oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Może oprócz odpowiedniej diety znacie skuteczne zioła lub preparaty wspomagające? Proszę bardzo-piszcie i doradzajcie. Dziękuję. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze ze zaistaniał u ciebie ten sam problem co u mnie.
Ja już próbuje rzucic leki fajki alkoholi i inne rzeczt od jakis 3 lat i jakos nie wychodzi.
Ale również mam postanowienia na nowy rok mianowicie koniec fajek lekow ktore zmasakrowały mi watrobe no i oczywiscie alko.
Muszez z tym skonczyc bo przez to wszystko zawaliłam sql.
Tak więc aby oczyscic organizm obowiązkowy jest wysiłek czyli siłka przede wszystkim wraz z potem wychodza zanieczyszczenia z naszego org pic duuuzo wody mineralnej niegazowanej !
Czytałam rowniez ze aby oczyscic organizm mozna zastosowac 2 tygodniowa diete w ktorej jadłospisie znajduja sie tylko i wyłacznie owoce i warzywa ale w wiekszosci warzywa bo owoce za zbyt bogate w weglowodany (xD) Razz a one nie sa zbyt zdrowe.
Koktajle z warzyw itd.
Najwazniejsze to to azeby niezasmiecac orgaznizmu zbednymi smieciami typu słodycze, fast foody ktore tylko nam szkodza a nic nie wnosza dobrego do naszego orgaznimu, oczywiscie jakies specyfiki ktore wspomoga ta diete jakies suplementy diety itd.
Nie polecam kupowac jakis specyfikow na rzucenie fajek bo niedosc ze sa drogie to w sumie nic nie daja.
No i oczywiscie najwzniejsze w tym wszystkim to to by wytrwac w swym posatnowieniu, mam nadzieje ze tym razem mi sie uda i tobie tez zycze powodzenia Smile)

PS: ziółka oczywiscie tez jak najbardziej np. zielona herbata-moczopenna jest oczyszcza organizm z toksyn itd Smile


Ostatnio zmieniony przez Zielona Mila dnia Czw Gru 20, 2007 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zielona Mila napisał:
owoce za zbyt bogate w weglowodory a one nie sa zbyt zdrowe.

chyba węglowodany Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aladin



Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Fajnie,że ktoś też spróbuje się oczyścić! Znalazłam super stronkę ,na której podają jak dokładnie powinno wyglądać oczyszczanie organizmu. To wieloetapowe zadanie zajmie mi cały rok! Ale jestem pełna nadziei,że mi się uda. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to prosze przeslij mi link na prv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm ja bym chciala odzywiac sie zdrowo i sie oczyscic ale nie schudnac ... :(bo szybko spadam z wagi zaraz piersi male itp Sad nie chce jak szkieletor wygladac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To, że zaczniesz odżywiać się zdrowo nie powinno wplynac jakoś radykalnie na twoją figurę (osobiscie mam ten sam problem). Zaleca się jeść 5 małych posiłków w ciągu dnia nastawionych oczywiście na jak najbogatsza zawartosc witaminową. Można odżywiac sie zdrowo i ekonomicznie: pozamieniac sporzywane dotąd posiłki na takie ktore bedą lepsze wartościowo a mimo to będa tańsze m.in. chleb biały na pełnoziarnisty; zawiera duzo błonnika, zamiast jakis słodyczy zaleca się jeść owoce lub warzywa, oprocz tego mozna takze przygotowywac sobie na obiad kasze gryczana, ryby jak najbardziej 2 rzy w tygodniu(mintaje lub morszczuki), róznego rodzaju twarogi, jajka (ale bez przesady), schab w ziołach i czosnku zamiant jakies tłuste mięcho,rośliny strączkowe, płatki owsiane i jęczmienne, wędzona makrela śledzie.Jezli chodzi o picie to najlepiej zielona herbata, duuuzo wody mineralnej bez gazu, przegotowana woda z cytryna, jakies soki z marchwi itd, maslanka i kefir rowniez wskazane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kod:
 zamiast jakis słodyczy zaleca się jeść owoce


blad, owoce rownierz zawieraja cukier, przy zrzutce wagi witaminy nadrabialmy warzywami
Kod:

obiad kasze gryczana


bald nr 2 - ww minimalizujemy, kasza gryczana poza tym jest dosc kaloryczna

Kod:
jakies soki z marchwi itd


odpadaja, zwieraja ww proste czyt cukier, jak juz jak pisalas woda mineralna

generalnie kilka rad.

- unikamy ww na ile sie da, po 17 00 olewamy calkowice
- diete ukladamy z bilansem kalorycznym na -500
- wlaczamy cwiczenia, biegi, brzuszki, rowerek itd

to rtklo podstawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hello, ale dziewczyny piszą, że chciałyby się oczyścić NIE chudnąc jednocześnie. a Ty im radzisz ćwiczenia i o 500 kcal mniej Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

halloween ale my nie chcemy się odchudzać tylko przejść na bardziej korzystną diete dla naszego organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group