Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obawy przed ciążą

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, 100% środków oprócz szklanki wody zamiast nie ma! Sama niedawno przeżywałam koszmar, więc uważam, ze mogę się wypowiedzieć. Wink Jeśli koniecznie chcesz zastosujcie na przykład prezerwatywę i glbulki razem, albo idź do ginekologa-przecież to nie zbrodnia. Jeżeli jednak nie jesteś pewna, czy wogóle chcesz to zrobić TERAZ powiedz o tym chłopakowi. Myślę, że jeżeli kocha, to poczeka! Pozdrawiam! Smile

---- edit by Paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martucha



Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tczew
PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz powiedz mu to prosto z mostu !!! i koniec wiem ze to nie najleprza zecz jaka nas spotyka w swoim zyciu ale nei ma co przed nia uciekac !!! ja jestem w 2 tygodniu ciazy i kocham sie ze swoim chlopkakiem juz rok !!! a tez jestem mloda mam 17 latek tak jak ty !!! moj chlopak tez nie chcial mniec dzieci a teraz jak sie dowiedzial o nim to sie cieszyl i krzyczal bede tata !!! bedzie dobrze zobaczysz trzymaj sie kochan i odpisz pozdrawiam !!! Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 2:07 pm    Temat postu: Re: HMMM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stokrotkaaa napisał:
A może mi się tylko wydaje ze ww ciąży jestem bo bardzo bym chciała. Laughing Confused Nie wiem co mam myśleć.

Update: Czw Mar 30, 2006 12:31 am
Jak sądzicie z tym brzuzkim może być już widoczny bo jeżeli jestem w ciązy to był by to juz 7-8 tydzień


mi też się wydaje że jestem w ciąży bo bardzo tego pragne
Powrót do góry
paula
Gość









PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 10:51 pm    Temat postu: ciąza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema mam na imie Paulina... Weszłam tutaj na strone bo mam poważny problem... miesiączkuje od 10 roku zycia od 3 lat ma regularyny okres az tu raptem miałam dostac 8maja okresu a tu nic.Jakas biała wydzielina mi leci piersi mi spuchły ale w sumie mnie nie mdli ,robiłam test ciązowy ale wyszło negatywnie jestem teraz pod wielkim znakiem zapytania nie wiem co ma robic... prosze niech mi ktod odpisze
Powrót do góry
amelka
Gość









PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle ze nie masz co panikować, kobieta nie jest szwajcarskim zegarkiem zeby wszystko chodziło co do sekundy,3 dni spoznienia to nie jest duzo a zreszta masz objawy zblizającej sie miesiączki,jeszcze jedno jezeli dobrze zrozumialam z Twojej wypowiedzi to masz dopiero 13 lat,mam kuzynke w twoim wieku i jest ona jeszcze kompletnym dzieciakeim wiec trudno mi jest wyobrazic 13latke urawiająca seks,sorki ale to jest tylko moje zdanie,pozdrawiam
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesteście młodzi, nie ma co przyspieszać pewnych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kacha_km



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 9:06 pm    Temat postu: kiedy przyjdzie ten czas.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie, chce je skierowac do kobiet ktore sa lub beda wkrotce matkami. otoz chcialabym wiedziec co zachodzi w psychice kobiety gdy wie ze bedzie matka lub ze chce byc matka. Chce wiedziec czy przychodzi taki moment gdy czuje sie w sercu ze jestem gotowa na to, by zostac mama.....
Od niedawna zastanawiam sie kiedy bedzie dla mnie odpiwiedni "moment", chwila gdy bede wiedziec, ze chce miec dziecko. Czy moze takich rzeczy nie powinno sie planowac, moze to przychodzi tak po prostu.........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornellia
Gość









PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To była chwila dosłownie parę sekund gdy poczułam olbrzymia potrzebę urodzenia dziecka , całe życie zapierałam się ze wystarczy mi pies ,lecz się myliłam niczego bardziej nie pragnę jak tego maleństwa .
W tym samym dniu rzuciłam palenie zaczęłam zdrowo się odżywiać zero chipsów ograniczyłam d sól i pieprz same lekkostrawne potrawy .
Marzyłam by stać się matka i udało się jestem w 3 miesiącu ciąży .
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Mam pytanie do Kornelii. Długo się starałaś o dzidziusia i jak Ci się to udało.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry
Kornellia
Gość









PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mi się to udało hm......?
Myślę że dużo nie musze mówić każdy wie jak się robi dzieci.
Starałem się parę miesięcy i w tym czasie zdążyłam poznać swój organizm zawsze wiedziałam kiedy maiłam owulacje kontrola śluzu dla pewność zrobiłam jednego miesiąca test owulacyjny okazało się ze mam rajcie owulacja zawsze 18 dni przed miesiączka , miesiączkuje regularnie .
Wiem tez ze prawdopodobnie będę miała dziewczynkę , ponieważ kochałam się z mężem 3 dni przed owulką a to 98 % szansy na dziewczynkę . Interpretacja śluzu polecam ta metodę planowania rodziny .
Śluz w owulacje przypomina białko kurze .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group