Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obawy przed ciążą

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

noi jezcze jedno zauważyłam ze mam tak mało uplawów, tak jakoś mi nic nie leci, Idea Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 10:55 pm    Temat postu: HMMM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do tego to nie wiem :/ Bo ja mam normalnie tak jak zawsze leci i leci i zatrzymac sie nie moze okres ale mam tak ze tylko 3 dni zawsze się męcze Smile a później spokój Smile a jak chcesz porozmawiać tak bardziej wygodniej to napisz na priv do mni to podam Ci mój numer gg Smile albo tlen...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaaaaaaa
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 8:14 am    Temat postu: pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam podobny problem Ostatni okres dostalam 16,02 i do tej pory cisza na morzxu. Mam biały sluz piersi mi sie powiekszyly ale teraz wlasnie robilam test i wyszedl negatywny Exclamation i niewiem co myslec Mam jakis caly caly czas bialy sluz Prosze o szybka odpowiedz
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez ostatni miałam 16 lutego a obecny pojawił się dopiero 7 kwietnia i w ciąży nie jestem. Mimo wyniku negatywnego proponuje iśc do lekarza bo powody opóźnienia miesiączki mogą byc poważne, choć nie zawsze ale przezorny zawsze ubezpieczony:)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwia17



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam podobnie jak poprzedniczki. Dostałam okres 3 dni po terminie, to nie jest dużo, ale trwał tylko 2 dni, potem były małe plamienia, a teraz mam powiększony brzuszek (zawsze byłam płaska jak deska) i czasami mdłości, robiłam test, ale wyszedł negatywny. Nie wiem co to może być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 1:07 pm    Temat postu: HMMM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idz czym prędzej do ginkologa..bo możesz być w ciąży ja pomimo tego że robiłam test i wychodził negatywny nie był to jeden tylko kilka testów i tak jestem w ciąży. Embarassed ALE SIĘ CIESZE Very Happy Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwia17



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Stokrotka.
Przejdę się do lekarza, bo coś mi się wydaje, że jestem, pomimo tego że dostałam okres (był bardzo skąpy) i robiłam test, wyszedł negatywny. Prawdę mówiąc minął tylko miesiąc, ale coś czuję, że to jest to. A Ty miałaś oprócz powiększonego brzucha jeszcze jakieś objawy, może przeczucia?
Serdecznie Tobie gratuluję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja byłam w 100000...%pewna że jestem w ciąży ale niestety, nie jestem:( Okres spóźniał mi sie 16 dni trwał 3 a następny spóźnił się 22 dni i trwał 4. Robiłam w między czasie 3 testy i test na bHCG. Naprwade o 1000 kroc wolałabym byc w ciąży niż teraz nie wiedziec co się dziej. 26 kwietnia ide do endokrynologa, mam nadzieje że wszytsko będzie w porządku i że będę mogła w rzyszlości mieć dzieci, chociż znam przypadki, że dziewczyny po odstawieniu proszków antykoncepcyjnych (to tak samo jak ja, tez odstawiłam proszki, w listopadzie) miały kilkuletnie problemy z plodnością. W konsekwencji ich przyszłe macierzyństwo stoi pod DUŻYM znakiem zapytania.
...Nie życze tego nawet największemu wrogowi.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 10:29 pm    Temat postu: :))) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... przeczucia to ja miałam wielkie wiedziałam ze jesem w ciąży poza tym wszytkie inne objwy są opisane w tym poście Smile wystrczy poczytać . Pozdraiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrozpaczona
Gość









PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 5:36 pm    Temat postu: Strach uniemożliwjący stosunek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za kazdym razem gdy chcemy to zrobic ja odbiegam od tego! i to nie chodzi o to, ze nie chce- bo chce kocham swojego chlopaka i jestem juz gotowa! jednak gdy juz mamy to zrobic mnie nachodza koszmarne mysli, ze wpadne i nigdy mi sie nie udaje... Embarassed to mnie bardzo zraza mimo ze moj chlopak zabezpiecza sie (prezerwatywa)! czy jest taki srodek, ktory da 100% pewnosci ze nie wpadniemy??? pomorzcie ludzie bo chyba do konca zycia zostane dziewica, a do slubu mi jeszcze daleko Wink mamy po 16/17 lat!!!

---- edit by Paweł:
Temat wydzielony z mylnego tematu, zmienino temat, oraz przenesiono do odpowiedniego działu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group