Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nudności w podróży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renatka- kraków



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole
PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Pół tabletki aviomarinu w 100% starczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maria1111



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pół tabletki Aviomarinu wystarcza aby mieć spokojną podróż i oczywiście pół godziny przed podróżą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysztof.k.



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to nie pozostaje mi nic innego jak zaufać całej Waszej Trójce Smile Dzisiaj wybieramy się do Babci Adasia, więc jutro zdam relacje z podróży. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Altec



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie będziesz zawiedziony...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysztof.k.



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem Wam winien ogromne podziękowania. Zawiozłem Adasia do babci, tj. ok 50 km w jedną stronę. I syn czuł się dobrze, ani razu nie narzekał, że mu słabo. Aviomarin na prawdę pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renatka- kraków



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole
PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dałeś mu tylko pół tabletki, Pawle?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysztof.k.



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 16, 2009 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba chodzi Ci o mnie renatka- kraków, ale mam na imię Krzysztof, nie Paweł. Tak dałem mu tylko pół tabletki aviomarinu i o dziwo wystarczyło. Rewelacja, na prawdę.

Dodano po 1 minutach:

Chyba chodzi Ci o mnie renatka- kraków, ale mam na imię Krzysztof, nie Paweł. Tak dałem mu tylko pół tabletki aviomarinu i o dziwo wystarczyło. Rewelacja, na prawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renatka- kraków



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak tak, o Ciebie mi chodziło. Przepraszam, nie wiem o czy myślałam Razz jeszcze jedno pytanie- Twój syn nie miał żadnych niepożądanych objawów, tak? pytam, bo moja siostra chce dać córce aviomarin, ale się obawia czy mała nie będzie miała żadnych objawów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Altec



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie do mnie pytanie ale się wypowiem. Z tego co się orientuje to żadnych objawów nie powinna mieć chyba że jest uczulona na jakiś składnik Aviomarinu podany na ulotce, należy sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group