Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nudności w podróży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Altec



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawe dzięki czemu Ci przeszło, czy samo z siebie czy może dzięki tym lekom które brałaś. Ja stosuje Aviomarin i liczę że kiedyś i ja się po zbędę tej choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gargulinka



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno dobry na nudności jest olejek imbirowy, imbir ogólnie dobrze wpływa na takie zaburzenia. No chyba, że ktos dostałby nudności na sam jego zapach, jeśli nie lubi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Altec



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie imbir odpada w przedbiegach nie nienawidzę zapachu, dlatego też zdecydowałem się na Aviomarin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maria1111



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie ja tez słyszałam o imbirze i nawet wypróbowałam żuć go podczas jazdy ale niestety:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cloud_nine



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Lokomotiv. Brałam kiedyś, bo miałam podobne problemy i efekt był świetny. Nie byłam senna, czułam się dobrze i miałam apetyt na jedzenie. Aviomarin nigdy jeszcze mi nie pomógł. Za to bardzo chciało mi się po nim spać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maria1111



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spotykam się z różnymi opiniami ale większość głosów jest za Aviomarinem, innych leków nie polecają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Altec



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są różne opinie na temat Aviomarinu, ale samo to że jest to najbardziej popularny, znany i najczęściej stosowany lek na chorobę lokomocyjną robi z niego idealnego kandydata na zwalczenie objawów tej choroby. A po za tym jest to najstarszy lek na chorobę lokomocyjną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maria1111



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jest jest to najstarszy lek na tą chorobę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Altec



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie czyli musi to świadczyć że jest dobry, a sprawdzonych i dobry rzeczy się nie zmienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maria1111



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie masz rację ale czasami jest dobrze spróbować czegoś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group