Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nudności w podróży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renatka- kraków



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole
PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja właśnie w przeciwieństwie do cloud_nine po lokomotiv miałam uczucie senności. próbowałam też imbiru, ale na sam jego zapach robiło mi się niedobrze. na razie stosuję aviomarin i czuję się dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Altec



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Imbir to jest najgorsze co może być a jego zapach od razu zamiast pomagać to szkodzi, tak samo leki robione na jego bazie a fuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renatka- kraków



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole
PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spotkałam się już z niejedną negatywną oceną na temat imbiru. widać wszystkich odrzuca na samą myśl o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysztof.k.



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Wybieram się z żoną i synkiem na wakacje. Problem w tym że synek ma problemy podczas podróży. Chciałem zasięgnąć więc informacji co mógłbym mu dać przed podróżą? Imbir z tego co zdążyłem przeczytać odpada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renatka- kraków



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole
PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ile synek ma lat? Jeśli synek jest wrażliwy na zapachy to imbiru na pewno nie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysztof.k.



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

We wrześniu skończy 6 latek. A co do imbiru to na pewno odpada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renatka- kraków



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole
PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jeśli dziecko ma już 6 lat to spokojnie możesz mu dać aviomarin (należy go stosować dopiero od 5 roku życia). Na pewno pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Altec



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia radze nie stosować żadnych środków homeopatycznych bo ich działanie nie jest pewne w 100%. Jeśli jest to dziecko powyżej 5 roku życia to spokojnie daj mu pół tabletki Aviomarinu przed i będzie miał spokojną podróż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysztof.k.



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 10:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko pół tabletki? Starczy? Adaś na prawdę bardzo często wymiotuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Altec



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zupełności wystarczy pół tabletki pół godziny przed podróżą i będziecie mieli spokojną podróż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group