Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niechciana ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilamdw



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nom tez tak mysle..Wink Ale słyszałam ze w ciąze mozna zajsc nawet gdy wytrysku nie było, bo mozna takze poprzez sluz jaki członej wydziela poprzez podniecenie, na ktorym jest jakas tam ilosc plemnikow...No myslalam o tym zeby sie wybrac, ale troche sie wstydze a nawet boje tej wizyty u ginek. Ale chyba sie zbiore na odwage i pojde, zeby sie dowiedziec wszystkiego itp itd..Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie ze tak. strach to normalka. ja tez sie wstydziłam, bałam i wogole. ale nie taki diabeł straszny Smile u nas na forum jest temat o 1wszej wizycie u ginekologa Smile poczytaj sobie Smile zbierz sie na odwage i maszeruj.

oto link--> http://www.biomedical.pl/forum/pierwsza-wizyta-u-ginekologa-vt1727.html?highlight=wizyta+++ginekologa

a co do podniecenia Smile to w nim nie ma plemnikow. pojawiaja sie dopiero przed samym wytryskiem Smile wczesniej nie ;)takze spokojnie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie czytałem nawet odpowiedzi bo pewnie same zjazdy tutaj są ale usuniecie ciąży to najgorszy błąd w życiu człowieka wiec nie rób tego Exclamation Exclamation
TO ZOSTAJE na CAŁE Życie Exclamation

---edited by Wind_Of_Hope---
prosze pisac max. 3 emotikony obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annczer



Dołączył: 31 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 11:20 am    Temat postu: Re: Niechciana ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Smile
mam takie pytanie: 29 grudnia powinnam dostać okres (dodam że od jakiś 4 miesięcy mam nieregularne cykle) a okresu niestety nie ma , wczoraj czyli 30 kochałam sie bez zabezpieczenia ale trwało to góra minutę. Nie było wytrysku ani w środku ani na zewnątrz. z członka nie wydobywał sie żaden płyn ( bynajmniej mi sie tak wydaje). moje pytanie brzmi czy moge zajść w taki sposób w ciąże? wiem żę raczej nie ale panikuje i wolałabym sie upewnić.
z góry dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dembik



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem niektórych nie ma problemu ? Jak nie ma jak coraz częściej są pytania gdzie można kupić tabletki poronne a to już świadczy, że niektóre osoby mają problem i to całkime poważny nie dyskryminujmy nie oceniajmy, rozmawiajmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group