Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niechciana ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaki sposob..o czym mowicie? ja tu nie widze odp. Rolling Eyes
Kinia?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurde, dziewczyny chcieć to móc. są sposoby i tyle...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno Smile. dla chcacego nic trudnego,ale to obrzydliwe Sad Neutral czego sie pcha do łozka bez zabezp. Neutral durnota i tyle. wspołczuje tym nienarodzonym dzieciom. Shocked Surprised
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
derx



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc... czy można zajsc w ciażę jeżeli penis był w pochwie i wydzielil się z niego płyn a nie było wytrysku???

prosze o odpowiedz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to nie ten temat a poza tym na to musi się składać więcej czynników. Ogólnie szanse marne bo niepowinno tam byc raczej plemni9ków chyba że wytrysk był na zewnątrz a penis był wyciągnięty po kropelkowaniu. No i by musiały być jeszcze dni płodne. Moim zdanie nie będzie ciąży
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masiarena



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 07, 2008 9:21 pm    Temat postu: jestem stanowczo za utrzymaniem ciaży do końca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet nie wyobrażamy sobie ile jest ludzi którzy by chcieli mieć dziecko a nie mogą. Dziecko to wielki dar nawet jeżeli to wpadka. Jeżeli nie jest darem dla biologicznej mamy to może lepiej uszczęśliwić innych ludzi. Chyba wolałabym żeby to dziecko miało do mnie żal niż je zabić. Nie rozumiem matek które wyrzucają swoje dzieci na śmietnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilamdw



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 7:01 pm    Temat postu: co bedzie?! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie male pytanie. Jesrem jeszcze młoda dziewczyna (niedoswiadczona) i kochalam sie z moim chlopakiem...Pierwszy raz. Bylo to bez prezerwatyw, ale chlopak sie wogle nie sposcil, lecz okres spoznia mi sie juz ok 6 dni...nie wiem co mam robic! Wiem ze to bylo bardzo nie odpowiedzialne z naszej stronuy..no ale jestesmy tylko ludzmi, kazdy popelnia bledy.....Moze ten okres jest spowodowany stresem? bo bardzo sie teraz denerwuje tą cala sytuacja ze moge byc w ciazy...prosze pomozcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale niespóścił się w tobie czy nawet na zewnątrz nie? Bo jeśli nie nawet na zaewnątrz to szans niema bo potrzebny jest wytrysk. Moim zdaniem spóźnienie spowodowane jest stresem i pierwszym razem czyli napewno też ważnym przeżyciem
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilamdw



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 5:19 pm    Temat postu: Ehh Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam pytanko. Bo zrobiłam test ciązowy i wyszl ze nie jestem, potem dostalam okresu ktory mi sie spoznial gdzies ok tygodnia. Był normalny, obfity (jak zawsze). I skonczył mi sie gdzies ze 2 tyg temu, a teraz od ok 5 dni mam bule brzucha, takie jakbym miala dostac okrsu...I co to moze znaczyc?? Mam nadzieje ze to nieżą..(stosunek mialam 1 raz 5.09) i chlopak wogle sie nie sposcil, ani wewnatrz alni na zewnatrz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 8:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro wytrysku nie było to w ciazy nie jestes.moze przejdz sie do ginekologa ? niech Cie zbada.. powiedz o bolach itp. powodzenia Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group