Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niechciana ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 1:08 am    Temat postu: spojżenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niezupełnie się z wami zgadzam.
Świat różnie wygląda gdy spojrzymy na niego oczyma kobiety i mężczyzny.
Proces dorastania jest różny, a co za tym idzie czas i spojrzenie na te same sprawy różnią się diametralnie.
Mówienie o granicy wiekowej nie ma tu najmniejszego sensu.
Ty i ja dorastamy wcześniej lub później z wielu powodów, a środowisko w którym żyjemy odgrywa też tu niebagatelną rolę.
Dlatego mówienie o świadomości przed, ma się nijak do tego, co po.
Prawie każda ciąża, nawet ta zaplanowana, jest zaskoczeniem dla rodziców, a jednak.
Ważna jest profilaktyka, oraz to, może nawet bardziej to, z kim to robimy.
Głupie, ale margines błędu, nawet ten minimalny jest.
Gdy wiec wpadniemy, to po pierwszym szoku warto docenić ten fakt, że nie z byle łajzą, ale z osobą, którą darzymy uczuciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz racje... duzo tutaj robi tez podejscie i dojzalosc do tych spraw Smile ja np. jakby okazalo sie ze jestem w ciazy chociaz nie planuje bo chce skonczyc studia to pewnie ze bylby to szok na poczatku ale tez bardzo bym sie cieszyla Smile licze sie z tymz e jak juz sie kocham to moze byc taka sytuacja i najwazniejsze jest to ze mam ukochana osobe z ktora chce dzielic zycie i miec mnustwo dzieci, czy teraz czy pozniej niewazne Smile zreszta dla mnie jezeli chcesz sexu to tez musisz sie liczycz tym ze mozesz byc w ciazy, a jak juz traktujesz to jako "sport" a nie spelnienie dwojga kochajacych sie ludzi to sie zabezpieczaj i juz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melo



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka ciekaw ta fotka z twoim ukochanym taka naturalna płynie z tego zdjęcia dużo szczęścia powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trips



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej ale czasami moze byc tak ze kobieta wie ze ma dni nie plodne i facet tez to wie , ale np. wytrawly rambo plemnik dotrwal do dni plodnych co wtedy ? ... oddawanie do adopcji dla mnie jak dla faceta jest nie fair.. juz wole zabic plod ,nie dziecko to wazne , bo kobieta zawsze mysli nie zabije swojego dziecka.. i takie mam pytanie prosze o dokladna odpowiedz ,o dni nie plodnych i plodnych czy jest mozliwosc aby zajsc w ciaze podczas dni nie plodnych..? heh pytanie same w sobie ma odpowiedz ale np. pozostaje 4 dni do dni plodnych czy taki plemnik moze wytrwac ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie może. może wytrwać 4 dni ale w śluzie płodnym i wtedy doczekac do owulacji.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justina1983



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez urodzilam jak mialam 17 lat dzisiaj mam 2 dzieci i jestem szczesliwa!!!! wiedz o tym jak taka mloda 17-latka pozbedzie sie dziecka,to kiedys w przyszlosci moze ich nie miec.ale jest taki jeden sposob na pozbycie sie ciazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justina1983 Gratuluacje że sobie poradziłaś bo to napewno nie było łatwe ale wkład chłopaka też był z pewnością ogromny by wszystkiemu podołać i utrzymać rodzinę. A o co tu chodzi? "ale jest taki jeden sposob na pozbycie sie ciazy." tzn. Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie jaki Question Shocked chyba nie masz na mysli aborcji? mi nic innego nie przychodzi do głowy... Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja też słyszałam o takim sposobie ale niebęde tu pisac bo po pierwsze niewiem czy to prawda a po drugie niechce żeby potem jakaś zdesperowana nastolatka skorzystała i niechce miec tego na sumieniu. Przedewszystkim dlamnie ten sposób jest chory i bym czegoś takiego niezrobiła... Bo to strzaszne
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia_18 no w sumie masz rację taka metoda może nie być bezpieczna a w takich chwilach czasem sie nie myśli ale z czystej ciekweości jeśli możesz napisz na PW bo ja nigdy o czymś takim nie słyszałam i zastanawia mnie to co to jest Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group