Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niechciana ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gallanonim



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mm napisał:
trzeba sie liczyc z kąskwencjami...


a ty sie licz z ortografią :} LOL ale to co napisales to racja.. sex to nie zabawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ssak



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha no i pojechane Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cisza na kanale Exclamation Wink Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ssak



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jest pani kapitan Wink ps. po tygodniu można robić już test ciażowy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 12:54 pm    Temat postu: Re: Niechciana ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ssak napisał:
(wiec jesli dziewczyna ma 17 lat i zajdzie w ciaze a tego nie chciala) jest dajmy na to 7 dni po stosunku i robi test ciazowy wychodzi na to ze jest w ciazy co ma robic jak ma sie pozbyc ciazy!!! <piszcie> Very Happy ( nie mowie o mojej kolezance ) Smile


Czytam to i nie moge wyjsc z podziwu.

ssak napisał:
jest dajmy na to 7 dni po stosunku


po ...

...

gwalcie (?)

po ...

...

oduzeniu srodkami chemicznymi (?)

Seks to nie jazda resoraczkami, a jesli byla nie odpowiedzialna za wczasu to teraz musi szybko dojzec i myslec odpowiedzialnie.

a jesli nie jest w stanie wychowac dziecka to urodzic je a potem oddac w szpitalu, podpisujac 2 tygodnie po urodzeniu zrzekniecie sie praw rodzicielskich (ustawa wymaga takiego okresu ochronnego, wczesniej niz 2 tygodnie od porodu nie mozna sie zrzec praw).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... no ja mam takie samo zdanie jak wiele osob tutaj wiec chyba nie powinnam sie powtarzac Smile
moim zdaniem to jezeli nie dojzales lub niedojzalas do dziecka to nie ma mowy o sexie... bo potem masz takie problemy jak kolega wymienil...
ale no cos jest jak jest wiec przeciez mozna sie zabezpieczyc a nie "isc na zywiol" bo potem jest niechciana ciaza i niedajboze aborcja - ja jestem przeciw , jedynie w sutyacjach zagrozenia zycia matki lub dziecka albo po gwalcie...
ale siwat jest taki jaki jest , najpierw sie robi potem mysli Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ssak napisał:
tak jest pani kapitan Wink ps. po tygodniu można robić już test ciażowy ?


Tak po 6sciu dniach od zapłodnienia test wykrywa ciaze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melo



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że nie ma co się zastanawiać .Ludzie przecież dzieci są takie piękne jak można im zrobić krzywde a w życiu zawsze są problemy raz duże raz małe raz płaczesz innym razem się cieszysz .Nie wątpliwie jest to ciężka sytuacja tej młodej kobiety ale te malenistwo jak się urodzi to jej wynagrodzi swoim uśmiechem swoim pierwszym słowem wiem co piszem pużniej jak będzie patrzeć na swoje maleństwo to będzi jej przykro że miała złe zamiary wobec własnego dzieck.Dziecko to coś najpiękniejszego co może człowiekowi się przydarzyć. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z kazdym slowem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie, ja tez Exclamation
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group