Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nałóg jedzenia i przejadania się

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 8:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mniejsze porcje, a częściej - to też ważne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tatarak



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwne to trochę, nie mam np. nałogu picia Cili ale jeść lubię, uwielbiam gotować i może tu jest problem :/

Dodano po 30 sekundach:

tatarak napisał:
Dziwne to trochę, nie mam np. nałogu picia Cili ale jeść lubię, uwielbiam gotować i może tu jest problem :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nałogi są różne Smile uważam że picie napojów typu cola czy pepsi również się do nich zalicza. Zwłaszcza że ludzie coraz rzadziej sięgają po wodę niż jakiś słodzony napój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KamilaK



Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie każdy kto lubi gotować ma ten nałóg Wink
Ważne by jeść z umiarem i bez przejadania się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie nie powinno się dopuszczać do sytuacji że człowiek ma wręcz wilczy apetyt bo wtedy je oczami przez co zwiększa sobie porcje jedzenia i przejada się. Ja tam wole jeść 6 razy dziennie a mniejsze porcje ewentualnie jak jestem bardziej głodna to węgle zastępuje większą ilością białka dzięki temu nie dość że się najem to jeszcze spalam kalorie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kosa500



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jadam tak co ok.2-3h i po mimo to nadal chcę jeść eh jak to opanować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co takiego jadasz ? może masz za mało węgli a za dużo białka w swojej diecie przez co czujesz ciągły głód ? Smile albo po prostu jadasz tak dużo że masz rozepchany żołądek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arbuz



Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 8:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mam tak samo Sad czasem sie nie mogę opanować jak zacznie wiercić w brzuchu to sie wytrzymać nie da Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemtarn



Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sarsaparilla napisał:
Nałogi są różne Smile uważam że picie napojów typu cola czy pepsi również się do nich zalicza. Zwłaszcza że ludzie coraz rzadziej sięgają po wodę niż jakiś słodzony napój.


Znam co najmniej kilka osób, które piją TYLKO colę. Dobrze mnie zrozumcie - TYLKO colę. Do śniadania: cola. Do obiadu: cola. Po kolacji, przed snem, po przebudzeniu się, po wysiłku, przed wysiłkiem, na wycieczce... : cola.

To jest dopiero zagrożenie dla zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominika11111



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej iśc do dietetyka albo dietetyka i psychologa, na pewno coś z tym zrobi. trzeba wyrobic nowe zachowania aby zastapic stare - złe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group