Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nałóg jedzenia i przejadania się

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudioo



Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 9:36 am    Temat postu: Nałóg jedzenia i przejadania się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak radzić sobie z nałogiem jedzenia i przejadania się - czy ktoś ma na to jakiś w miare naturalny i skuteczny pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapewne jest to bardzo trudny problem, którego pokonanie będzie wymagało naprawdę silnej woli co jest rzadko spotykane. W większości przypadków, moim skromnym zdaniem, wymagać będzie to pomocy osób trzecich, ponieważ kontrola uzależnienia jest naprawdę ciężka. Ew. potrzeba konsultacji z specjalistą się kłania. O ile mówimy tutaj oczywiście o prwadziwym nałogu i problemie z jedzeniem, a nie o zwykłym przejadaniu się na siłę Smile Taki nałóg może mieć naprawdę głębokie i poważne konsekwencje Smile A skuteczny sposób jest jeden, orpóżnić lodówkę, zredukować ją do minimum i osobie z problemem wziąć pieniądze Smile Może nie pójdzie żebrać o jedzenie... Wtedy będzie przynajmniej pod pełną kontrolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się jest to naprawdę trudny problem i potrzeba wiele samozaparcia żeby go zwalczyć. Można zawsze spróbować ułożyć sobie dietę w ten sposób żeby czuć się najedzonym a nie przejadać się do tego będzie potrzebna też duża ilość wody i może błonnika który wypycha nam brzuch i nie pozwala aż tyle jeść. Jeśli to nie pomoże to niestety będzie potrzeba pomoc osób trzecich niekoniecznie rodziny może nawet trzeba będzie udać się do specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Klaudioo



Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok dzięki, a co sądzicie o hipnozie?
W temacie na innym forum polecili mi hipnoterapeute, który dzięki jednej wizycie potrafi "dać nam" kontrolę nad jedzeniem - masę pozytywnych opinii o tym sposobie przeczytałam. Ludzie nawet po kilku miesiącach pisali że nadal potrafią ograniczyć jedzenie do małych porcji.
Dzwoniłaś dziś rano i wszystko super, terminy na terapię za 2 miesiące i koszt 500 złotych Sad niestety jak dla mnie trochę drogo tym bardziej, że musiałabym jechać do Krakowa.

Ale znalazłam takie nagrania jak Hipnosencja - co do efektów czytałam, że lepsza terapia ale nagrania tez chwalą. Co sądzicie? Czekać czy może lepiej skorzystać z tych nagrań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz jeśli masz ochotę możesz spróbować osobiście nie wiem jak to wygląda także nic mi również nie wiadomo o skuteczności Smile ale jeśli stać cię na takową terapie to spróbuj a nóż się uda czego ci naprawdę życzę. Ale z tych nagrań to chyba bym zrezygnowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DagaDe



Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto spróbować. Ja stawiałabym na bardziej normalne leczenie. Nie chciłabym być poddana hipnozie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
herfson



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam ten problem i dosyc dobrze sobie z nim poradzilem przed kazdym posiłkie który chcem jesc wypijam litr woda zrodlanej np zywiec bardzo szybko i wtedy bardzo mało juz zjadam jedyny minus tego ze bardzo czesta potrzeba chodzenia do toalety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym dodała do wody odrobinę cytryny i miodku Smile żeby brzuch nie tylko wypełniać wodą ale oszukać węglami w " zdrowej " postaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ważne, żeby złe nawyki zamienić w dobre. Np. słodycze zastąpić owocami czy orzechami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eizzy
Spamer


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 3
PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pic dużo wody Smile I przede wszystkim jeść na małych talerzach wówczas porcje będą się nam wydawały większe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group