Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Masturbacja u kobiet - porozmawiajmy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coz za optymizm ...

podczas masturbacji napewno inaczej to robisz bo wiesz dokladnie jaki kolejny ruch jest potrzebny ... a facet nie bardzo nadaza za naszymi myslami, wiec napewno bedzie trudniej. Z drugiej strony ja to uwazam ze to wszystko sprawa psychiki ... i latwosci popadania w uniesienia i nie posiadania oporow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja bym swojego faceta na własną rękę nie zamieniła.. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aenyte



Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie- czy to normalne ze jak sama dotykam łechtaczki to praktycznie nic nie czuję? tzn. troszkę jakby łaskotanie ale nic szczególnego. gdy robi to partner też nie jest to zbyt intensywne uczucie :/ co można zrobić aby zwiększyć wrażliwość łechtaczki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewictwo nie ma nic do podniecenie i do orgazmu, uwierz mi,może wykonujesz to nie poprawnie bądź masz nieodpowiednie bodźce? czasem tak bywa albo po prostu nie jesteś stworzona do seksu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rabat



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 6:29 pm    Temat postu: - Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to głupie pytanie, ale nie wiem gdzie pytać... O.o
Zazwyczaj wystarczała mi masturbacja raz, dwa razy w miesiącu, ale gdzieś od 3 miesięcy robie to 2-3 razy w tygodniu. Czy będzie to miało wpływ na mój organizm (mam 17 lat). I czy to przez, na przykład, hormony i minie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rabat
Nie ma powodów sądzić że jest to szkodliwe,jest naturalne.mają na to wpływ hormony i oczywiście z wiekiem będzie się to zmieniać(szczególnie po ustabilizowaniu kontaktów seksualnych)Z tym że jedni mają większe potrzeby seksualne a inni mniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinutka



Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście facet jest niezbędny do osiągnięcia maksymalnych doznań, ale sama tez daje rade jednakże nigdy nie doszłam wkładając sobie palca do pochwy bo to nic nie działa, ale najlepszy sposób dla mnie to stymulacja łechtaczki zupełnie w jednym miejscu po lewej stronie do tego jakiś pikantny film i gotowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a orgazm łechtaczkowy jest taki sam jak pochwowy? czy sa jakies inne doznania.. :> ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babajaga82



Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zboki Very Happy Very Happy najlepszy jest lechtaczkowo-pochwowy, ktory ja osiągam,gdy mnie mój tż zabawia jezykiem i paluchem naraz Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no oba są rozne ale najlepsze sa obydwa razem Wink
najlepiej mi to wychodzi gdy on lezy plasko na plecach, ja kucam na jego siusiaka i tez klade się plasko na nim brzuchem do brzucha i poruszam biodrami do przodu i do tylu Smile
podwojny gwarantowany!!!
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group