Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Masturbacja u kobiet - porozmawiajmy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 09, 2008 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi własnie tez nie Neutral Smile sa kobiety dla ktorych masturbacja jest na porzadku dziennym Neutral nie umiem sobie tego wyobrazic. rozumiem samotne,lesbijki hhe Razz ale w zwiazku z facetem? i tez to robia...ble ble ble. no ale sa gusta i gusciki. kazdy ma prawo do przyjemnosci. jaka by ona nie była Cool Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dragonette87



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ...z drugiej strony lustra...
PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
rozumiem samotne,

A ja nawet bedac samotna przez jakis tam czas za nic bym sie nie przekonala do tego.
wind_of_hope napisał:
ale w zwiazku z facetem?

No w tym przypadku to tez mozna brac pod uwage, ze wiekszosc facetow sie strasznie podnieca takim widokiem, ale i tak nie ma mowy, zebym to robila sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhehe Razz bo to jest jakies odrazajace ...bynajmniej dla mnie Neutral tak samo jak kogos moze obrzydzac robienie loda czy sex analny. rozne gusta sa ale ja tam nie praktykuje masturbacji i nie bede praktykowała Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli faceci moga to czemu kobiety nie maja ...
Mezczyzna musi bo mu sperma uszami moze wyjsc, a kobieta... soki jej i tak wychodza co miesiac same:P wiec wytrzyma bez tego, ale jesli lubi albo jej partner lubi patrzec sie jak ona sama sobie to czemu nie?
Problem moze sie pojawic jak tu juz wspomniane gdzies na forum ... ze po czestej wlasnej masturbacji mozna pozniej miec problemy z dojsciem przy partnerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sillvia1



Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rybnik
PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja to robie sobie sama. I lubie to. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 1:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to opisz jak to robisz i czemu ? :] bo jestem ciekaw jak to jest u kobiet...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo nie ma parntera Wink zgadłam?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
bo nie ma parntera Wink zgadłam?

No właśnie to mnie zastanawia, czy robią to tylko samotne kobiety, czy też te które mają partnera, może partner jej nie zadowala czy coś :/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co mi wiadomo to te ktore sa w zwiazku tez sie masturbuja Neutral jakby im było malo Neutral dla mnie niepojete Wink jak mozna sie zaspokajac samej majac faceta u boku Smile czyzby nie dawał rady? Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to tak jak u mnie ze slodyczami ... jak jem w miare to jest ok a jak zaczynam jesc coraz wiecej to chce jeszcze wiecej i jeszcze Wink


z czasem jedzenie apetyt rosnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group