Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Masturbacja u kobiet - porozmawiajmy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majka88x



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 2:57 pm    Temat postu: Masturbacja u kobiet - porozmawiajmy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obecnie nie mam chlopaka i jestem dziewica.. moj problem polega na tym ze chocbym nie wiem co wpychala sobie do pochwy, nie czuje podniecenia.. owszem .. jestem nokra itd, ale nic poza tym.. nie dziala na mnie zadna palcówka..nic;/.. dodam, ze nie chce "zagłębiać' sie z roznymi przedmiotami zbyt "daleko" zeby nie stracic dziewictwa... z moich obserwacji wynika ,ze nie da sie doprowadzic do podniecenia bedac dziewicą;/

proszę o odpowiedź ..bardzo mi na tym zależy


-----edited by emilka-----
zmieniłam trochę tytuł tematu a sam temat przeniosłam do działu "Sprawy łóżkowe"
posty połączyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... wiesz czasem bywa tak ze dopiero po piewrszych kontaktach z mezczyzna wiesz co i jak i dopiero wtedy uda ci sie podniecic...
nic nie podnieca tak jak zblizenie z mezczyzna a nie z jakimis sztucznymi przedmiotami, mnie tez nie kreca rozne wibratory czy cos w tym stylu jedynie moj mezczyzna .... a co do palcowek to musialabys poprobowac, wybadac gdzie najbardziej lubisz byc dotykana Smile
albo najlepiej to poczekaj na swojego ukochanego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majka88x



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe tylko ile mozna czekaćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiem wiem , w nieskonczonosc sie nie da czekac Smile
a nic kompletnie cie nie podnieca?? nawet jak dotykasz lechtaczki??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majka88x



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie nic;/.. chyba ze nie wiem jak sie do tego zabrac;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwe ze nie wiesz Smile
a mialas juz mezczyzne z ktorym doszlo chociaz do pieszczot??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majka88x



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.. miałam.. tzn.. niby nic specjalnego nie tworzylismy.. ale ja zawsze "nieczuła".. nie wiem.. chyba ze mną coś nie tak..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... nieczula no nie wiem Smile
moim zdaniem to musialabys miec faceta z prawdziwego zdarzenia, takiego do ktorego bys cos czula Smile
poeksperymentuj jeszcze sama Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majka88x



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 7:08 pm    Temat postu: jak się masturbować.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie masz racje;) dzieki wielkie:)

jeszcze kwestia błony dziewiczej... jak głęboko musze umieścic przedmiot , aby ją przebić.. troche sie tego boje..

jak wy to robicie dokładniej..

Korzystaj z opcji Edytuj
Gonzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 8:38 am    Temat postu: Re: jak się masturbować.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majka88x napisał:
jeszcze kwestia błony dziewiczej... jak głęboko musze umieścic przedmiot , aby ją przebić.. troche sie tego boje..

Kobietą nie jestem co prawda, ale wydaje mnie się że nie ma od razu potrzeby wpychania sobie do środka żadnych przedmiotów, wystarczy nawilżyć wejście do pochwy, łechtaczkę i te miejsca pobudzać Cool
Tak mi się wydaje na podstawie doświadczeń i obserwacji u swojej kobiety która robi to koło mnie (i pewnie nie tylko) dosyć często. Myślę, że Panie zgodzą się ze mną?

Miłych doznań Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group