Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Masturbacja u kobiet - porozmawiajmy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się wydaję ,że jest troszkę inaczej....Czasami partnerzy różnią się od siebie temperamentami. Kobieta potrzebuje więcej, więc radzi sobie w taki a nie inny sposób Smile . Osobiście nie widzę w tym nic złego...każdy bawi się jak lubi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie wpadłyście na to moje panie, że ten partner może być po prostu daleko? Wink

Bo jak dla mnie to główny powód Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze byc i tak ale autorka nic nie napisała wiec gdybamy :>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
3kaz24b



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Autorka nie ma partnera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam faceta i też sobie sama robie dobrze. Nie mieszkamy ze soba, a jak mi sie w któryms momencie zachce to przeciez nie przyjedzie na zawolanie Very Happy chociaz i to sie zdarza. Osobiscie nie mam nic przeciwko masturbacji. To jest fajne i wie sie samemu co jest fajne a co nie.
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 1:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez jestem w stalym zwiazku i tez czasami mi sie zdarzy mala zabawa sam na sam... czasmi po prostu go nie ma, czasami nie moge zasnac Wink ja tam nie widze nic w tym zlego.... i dla mnie nie ma nic do rzeczy czy mamy pratnera czy nie ... moj mnie zaspokaja ale czasem tez lubie sama Smile no i raz sie zdarzylo ze on patrzyl, fajne przezycie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kazdy lubi co innego Razz nikt Was drogie panie nie potepia Razz mi jak sie chce i nie ma obok mojego M to zaczynam myslec o czym innym Wink. hehe
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podziwiam Cię Wind za samodyscyplinę Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehehe Razz Embarassed Cool a Ty co Karioka tez jak Ci sie chce to sobie sama..teges? Razz czy nie masz takich problemow bo facet zawsze na miejscu Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
manierka99



Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Chojnice
PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie juz dosc dlugo sama zaspokajam, z siedem lat bedzie. ale wkurza mnie to, chcialabym juz w koncu zeby to facet mnie zaspokajal. mi wystarczy pobudzenie lechtaczki heh i juz odlatuje ;p tylko boje sie ze jak bede z facetem to on mnie nie zaspokoi Sad jesli w ogole kiedys bede kogos miala...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group