Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Małe piersi

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam sobie A i czuję się z nimi dobrze Smile nigdy jakoś na to nie zwracałam uwagi czy są za małe czy nie Wink są jakie są ważne że obie i zdrowe Smile
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamietam pewnego lata na plazy kobiete która opalała sie bez stanika miała jedna piers bardzo malenka a 2 praktycznie nie było i nie krepowała sie by sie rozebrac miała przy sobie faceta ktory ciagle ja zabawiał i polewał zimna woda była tak pieknie opalona a jej sutki były prawie czarne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no widzisz:)da się? da Wink
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Da sie tylko denerwuje sie ze jest tyle pieknych ubarn na które sobie nie moge pozwolic zwłaszcza z tego powodu ale mysle sobie sa laski przy tuszy a ja jestem zgrabna moge zakładac sukienki i nie widac mi brzuszka a inne moga zakładac dekoldy Very Happy jedni maja biust inni nie jedni maja figurke a inni nie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i proste dobrze, że my kobiety różnimy się od siebie Wink
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorotaxxx



Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze macie rację...ale zauważyłam że już mi troszkę bardziej urosły piersi, i jakoś tak mnie pobolewają....ale to moze tez przed okresem bo na poczatku lutego powinnam dostac okres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed okresem tez bola ale jak rosna tez wiec sama jestem dobrej mysli ze urosna do B Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zawsze mialam B, potem przytylam i teraz ma C, niekiedy nawet D, ale wzielam sie za siebie i udalo mi sie zrzucic brzuszek, a biust zostawic.
I tak moge nosic i sukienki i z dekoltem.
poza tym małe jest piękne, ale kochanego ciałka nigdy za wiele.
każdy jest jaki jest i każdy jest inny.
nie popadałabym w depresje ze względu na jakąkolwiek częśc ciała, to tylko opakowanie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group