Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Małe piersi

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam 80 D nawet czasem DD Cool
i wolalabym zeby byly mniejsze bo z bluzkami i stanikami jest problem... ile mozna nosic caly czas te biale, czarne i tak w kolko Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 12:08 pm    Temat postu: mały biust Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz mały biust.
Jest to twoja zmora przeklenstwem.
Nie mozesz zakładac tych ciuchów na ktore masz ochote.
Czujesz sie zakłopotana na plazy, basenach, itd.
Twoj facet zawsze cie podziwia ale sama wstydzisz sie rozbierac nawet przed nim.
Jak sobie radzic z takim przeklenstwem i zaczac normalnie życ.
Nie uznaje operacji normalnych naturalnych badz chemicznych srodkow rowniez nie ma na rynku na powiekszenie biustu ktorego nie ma.
Czesto czujesz sie sexi a gdy pomyslisz ze masz brak biustu przechodzi ci radosc i czujesz sie nie potrzeban nikomu.
Jestes ładna i zgrabna a to twoj jedyny kompleks.
jak sobie z tym wszystkim radzic by patrzac w lustro akceptowac siebie??



-----edited by emilka-----
temat przeniosłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem waszego problemu Confused ja tez mam mały biust i jakoś nie mam tego problemu co Wy...poprostu musicie siebie zaakceptować Smile a jesli wstydzisz się rozebrac przed chłopakiem to wystarczy że pokonasz nieśmiałość bo on napewno kocha cie taką jaka jesteś Smile jeśli bedziesz sobie wmawiać takie rzeczy zawsze będziesz zakompleksiona Shocked a to Ci na dobre nie wyjdzie Rolling Eyes uwierz w siebie poprostu.
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest taki trik, który wycztałam w jakiejś gazecie i na prawde się sprwadza.
Wystarczy kupic biustonosz, o mniejszym obwodzie i większej miseczce.
Tzn:

jak masz 80A Arrow kup 75B (ja tak robię)
75A Arrow 70B

itd itd. Po prostu mniejszy obwód i większa miseczka. Bedzie Ci wygodnie, a biust będzie wyglądał lepiej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiecie co mnie przekonało to ze sa czasem dni ze człowiek przytuliłby sie nawet do jeża. co ja sie martwie ja mam sie do kogo przytulic z małymi czy bez mam kogos kto kocha mnie i je
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahaha widzisz, jeden krótki cytat (nawet nie pamietam skąd) i działa na każda dolegliwość Laughing

Lufcia, faceci na prawde nie patrzą TYLKO na biust Laughing Kobieta ma trochę więcej do zaoferowania Laughing A raczej POWINNA MIEĆ Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BABCIA serio dzieki za ten tekst naprawde pomaga pomimo tego iz dalej mysle ze fajnie by było jakby mi ciutke sie powiekszył to przeciesz mam tego swojego jeza bez kolcy ktory tuli mnie i kocha taka jaka jestem wiec po co sie zmieniac Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie o to chodzi! Smile
Kazda chciała by mieć wymiary modelki i biust Pameli Anderson Laughing Ale czy to by nas uczyniło szczęśliwymi?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja babciu bym nie chciała sylikony wyglądają ohydnie Twisted Evil poza tym nie tylko piersi się liczą Smile większą rolę odgrywają oczka czy usta Smile to jest coś Wink
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno Pamela wyjęła silikony i teraz ma naturalne Wink

tez uważam, że mężczyźni większą rolę zwracają na OGÓŁ, czyli jak kobieta sie porusza, jak mówi, na oczy, dłonie..... ilu mężczyzn, tyle gustów Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group