Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Małe piersi

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koles



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 10:07 pm    Temat postu: Małe piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna mowi ze jej kolezanka do 17 lat byla plaska i gdzies tam wyczytala ze jak sie chce miec wiekrze piersi to trzeb aje masowac pod prysznicem ,jak yslice jest to prawda ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziwnie formułujesz pytanie.

Piersi nie rosną od masowania tylko od silikonu i jesli masz 17 lat to sie zbytnio nie przejmuj bo jeszcze mogą naturalnie urosnąć.
Albo od pigułek anykoncepcyjnych ale to tak od 1/4 do 1/2 rozmiaru tylko.

[/list]
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem o przypadkach że do 19-20 roku życia płaskie a potem zaczęły rosnąć na tyle by przeszkadzać.

Oj trzeba było rozmowy w toku oglądać hehe.

Coś czuje że z tym masażem to jak z ćwiczeniami na "rozciąganie" penisa ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorotaxxx



Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 12:06 pm    Temat postu: piersi... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem gdzie mogę zamiescic ten post ale moj problem polega na tym ze mam juz prawie 18nascie lat i małe piersi...Sad chciałabym zeby one były większe...co robic?Sad



-----edited by emilka------
przeniosłam temat do innego działu i podłączyłam do zbliżonego problematyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj dziewczyno ciesz się że jesteś zdrowa :)ja tez nie mam gigantów i nawet lepiej nic mi na starość nie będzie wisieć na wysokości pępka Very Happy Very Happy a facet jak Cię kocha nie patrzy na to czy jesteś płaska czy nosisz rozmiar C czy D Wink głowa do góry Smile
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RennaxD



Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 12:44 am    Temat postu: ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahah ale to chyba nie jest wazne w zyciu ja nosze rozmiar C85 i chyba tez zaczne narzekac ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja ma D... I wcale bym się nie obraziła jakby były o rozmiar mniejsze Wink Poza tym zawsze można dobrać biustonosz, który optycznie powiększy piersi Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niby można...Ale co zrobić, gdy nawet rozmiar 65A jest za duży? Moja przyjaciółka tak ma...I jest to dla niej problem...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorotaxxx



Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja bym chciała miec większe piersi bo krępuje mnie to że są one małe bo nie mogę sobie pozwolic nawet na troszkę większy dekold... moze ma ktoś jakieś propozycje co robic?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dorota chyba pogodzic sie z wygladem swoich cycow... Laughing musisz sie sama sobie spodobac

Dodano po 31 sekundach:

albo.... masz juz dziecko? ponoc podczas ciazy niezle skacze rozmiar piersi.. tabsy anty tez powiekszaja.. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group