Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Małe piersi

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko miec go małego a nie miec wcale to tez jest róznica...
ale i tak juz tak bardzo o tym nie mysle czekam na dzidziusi ciekawe tylko czym go wykarmie hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wykarmisz wykarmisz...Tutaj rzecz nie leży w wielości piersi, tylko w brodawkach... Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe pocieszajace Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas ciazy rozmiar piersi znacznie sie powieksza wiec bez obaw. moja kolezanka miala rozmiar A a teraz nosi prawie ze C :> wiec z niczego pojawilo sie cos;p ciaza to dobry sposob-lepszy niz operacje.. hehe
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ja chyba nie zajdę w ciążę w takim razie... :/ Bo otem będę wozić biust na taczce Very Happy
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bueheheheheheheh Mr. Green Mr. Green oj to moze wstrzymaj sie narazie Razz kurde jak za duzy to tez nie za fajnie..wspołczuje Wam panie w rozmiarze XL - of course w biuscie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorotaxxx



Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam jeszcze dziecka i nie spieszy mi się bo mam dopiero 18 lat....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe D to juz przesada mnie by sliczniusie B wystarczyło i wszyscy by byli zadowolenia a zwłaszcza ja.Ale ostatnio zauwazyłam ze moje piersi sa takie nabrzmiałe i bola mnie sutki wiec moj mezczyzna ma robote musi je rozmasowywac Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam wolę swoje bez sylikonu przynajmniej Very Happy
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

costa23 a jaki masz rozmiar. bo jak bym miała chociaz to B to tez bym je kochała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group