Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kilka pytan odnosnie zabiegu oczyszczajecego twarz

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mikmik ja za zabieg płacę 50 zł

ps. ostatnio też podkusiła mnie przy okazji regulacja brwi i fajnie wyszło, bo kosmetyczka powiedziała, że nie musze za to już płacić Smile czyli oczyszczanie+brwi 50 zł Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny a powiedzcie wy widzicie jakąś różnicę między zabiegiem bez alg a z algami?
Bo ja się zastanawiam, bo idę za tydzień na czyszczenie i nie wiem czy ma sens bo róznica w cenie jest spora (bez alg 100zl z algami 130zl)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominiko156AR – z moich dotychczasowych dosiadczen a także moich przyjaciolekk wynika ze nie ma potrzeby Si eobawiac, kosmetyczka profesjonalnie podejdzie do tematu i zajmie się Toba jak nalezy,, raczej po tej wizycie polepszy się stan Twojej skory i moge Ci gwarantowac ze nie będziesz załować bo takie oczyszczanie przydaje się od czasu do czasu podbno srednio co 3 miesiace
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem jak to sie odbywa niejednokrotnie mialam juz czyszczoną twarz tylko u mnie się zawsze dość długo goi i to mnie zawsze zniechęca, mam bardzi wrażliwą cerę.

Kieruję jeszcze jedno pytanie, czy Wam też kosmetyczka kiedyś powiedziała że będzie konieczne jeszcze jedno "doczyszczenie"??
Miałam zabieg tydzien temu i powiedziała ze dwa tygodnie po nim dobrze by bylo buźkę doczyścić bo nie udało jej się usunąć wszystkieg o przy jednym zabiegu.
I znowu mam wątpliwości z jednej strony chciałabym mieć idealnie gładką buzię a z drugiej nie nawidze swojej ywarzy przez tydzien po zabiegu :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked co to za kosmetyczka? Jakas dziwna...

jmi powiedziala ze oczyszczanie twarzy robi sie max 2 rzy w roku. Ja robilam zima wiec powiedziala ze mam wpasc pod koniec lata albo jakos jesienia Rolling Eyes
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kosmetyczka wlasnie dobra tylko ja mialam juz buzię bardzo zanieczyszczoną i nie chciała mi tak ekstremalnie rozgrzebywać, lepiej na dwa razy po prostu..
poza tym są różne cery, jedna potrzebuje tego czyszczenia raz na rok a inna co dwa trzy miesiace tak jak moja..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

twarz oczyszcza się tyle razy ile jest potrzeba, chyba same widzicie kiedy trzeba iść. Moja kosmetyczka a jest bardzo dobra napoczątku kazała mi co miesiąc przychodzić, wszystko od cery zależy ja za oczyszczanie 40zł płace ale to po znajomości więc dlatego tanio. A na wiosne i jesień jeśli się niemyle to robi się chyba pillingi owocowe.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group