Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kilka pytan odnosnie zabiegu oczyszczajecego twarz

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 2:52 pm    Temat postu: Kilka pytan odnosnie zabiegu oczyszczajecego twarz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko. Kiedys mialam problem z tradzikiem, ale zniknal.
Tzn czasem mi cos tam wyskoczy ale sporadycznie i szybko znika.
Ale ostatnio zauwarzylam ze nazbieralo mi sie troche takiego "grysiku" w okolicach brody, nosa i troche na czole i postanowilam umowic sie do kosmetyczki na zabieg oczyszczajacy i stad moje pytanie.
Mam troche obawy ze moze mi powrocic tradzik boje sie ze jak znowu mi "rozbrzebia" buzie to powroci.
Kolezanka powiedziala mi ze raczej jest mala szansa na powrot tradziku, po tygodniu powinno wszystko wroci do normy, ale mimo wszystko mam obawy Rolling Eyes Wiecie troche walczylam z tradzikiem i nie bylo to za przyjemne wiec teraz mam troche obaw.
Co sadzicie w tej sprawie??

Aha, wogole to zaczelo sie od tego ze jak poszlam na regulacje brwi babka zagadala mnie kiedy ostatni raz mialam czyszczenie i ze dobrze by bylo jakbym sobie teraz zrobila,bo juz mi sie nazbieralo troche.
Wszycsy mi mowia, ze to przeciez kosmetyczka, ze wie co robi itp. Ze napewno mi nie napaskudzi ale mimo to sie stresuje Sad
Poradzcie mi cos i dodajcie slowo otuchy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dominiko cieszę się niezmiernie, że weszłam teraz tutaj na to forum, a już Ci piszę dlaczego..
a to dlatego, że dzisiaj byłam u kosmetyczki i niespełna 2 godzinki temu od niej wróciłam..
Moja twarz nie była jakoś bardzo trądzikowa, ale skłonna do trądziku, do takich białych podskórnych grudek (żadnych tam ropnych nie miałam)
Dzisiejsza wizyta była pierwszy raz w moim życiu i jestem bardzo zadowolona, twarzyczka jest super (nawet nie ma śladów, że było oczyszczanie (śladów typu: czerwona twarz)) Buzia jest gładziutka i pełna takiej jakby to nazwac świeżości Smile Smile
nie stresuj się naprawdę, nie ma czago żałowac (mówię tutaj o sobie, o mojej pani kosmetyczce) Efekty są zadowalające a co dopiero, gdy pójdzie się jeszcze z kilka razy:) Ja zapisałam się z porady kosmetyczki kolejny raz na luty, a potem to starczy raz a 3 miesiące.. i pewnie wyjdzie wszystkich wizyt z 5, ale stan skóry będzie idealny:)

ps. opisałam tutaj mój przypadek Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ja mam podobnie do ciebie, tez mi sie tak troszeczke zbiera pod skora takiego syfu ale nie duzo.
Wiesz ja kiedys bardzo regularnie chodzilam na czyszczenia i powiem Ci ze nie bylam jakos rewelacyjnie zachwycona Rolling Eyes Moze dlatego ze mialam taki ropny tradzik, ale teraz nie mam to raz a dwa ze ide do innej kosmetyczki.
Moje kolezanki ja bardzo polecaja, mowia ze rewelacyjne kosmetyki i nowoczesny sprzet.
A mam jeszcze jedno pytanko. Mozesz mi powiedziec ile placilas za zabieg??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za zabieg zapłaciłam 50 zł
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o ja tez chce sie wybrac do kosmetyczki na zabieg oczyszczajacy i naklucie tzw "kaszakow" Rolling Eyes Chcialam pojsc przed swietami bo zarobilam pieniazkow ale niestety wydalam je na prezenty dla najblizszych i kiszka - jednym slowem Sad jak bylam u kosmetyczki poltora miesiaca temu i robila mi ona henne brwi to mowila mi juz ktorys raz zrzedu ze przydalby mi sie zabieg oczyszczajacy Embarassed i ze moja twraz zmienilaby sie natychmiast Exclamation Mysle ze moze po Nowym roku pojde albo w lutym jak przybedzie mi troche funduszy..

A u mojej kosmetyczki taki zabieg kosztuje 80 zl albo 100 zl z algami morskimi Smile ten drugi slyszalam ze lepszy jest. I wogole ze efekty wlasnie po takim oczyszczaniu sa niesamowite Cool
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no bo algi morskie to jest dodatek Wink możesz przecież czyścić twarz bez nich.
czyszczenie twarzy sie opłaca, a i utraci sie tego paskudztwa trochę
na codzień: mleczko/żel+tonik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja pytalam sie kosmetyczki ile bedzie kosztowal moj zabieg powiedziala ze 120zl wiec troche drozej niz wasz Confused
Ale podobno ma byc ful wypas Wink Oby Rolling Eyes
W zasadzie to nie wiem skad moje obawy... Wszyscy ta babke chwala to raz, a pozatym nie raz mialam juz ten zabieg robiony.. Ah, ja jestem dziwna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz po zabiegu. Wygladam nie zbyt ciekawie Confused
Mam nadzieje ze szybko sie zagoi. Dostalam taki kremik przyspieszajacy gojenie sie tych podraznien. Ale jeszcze w srode bede musiala udac sie na prady bo zostalo mi jeszcze troche takich "niedobitkow" Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dominiko u mnie też było po zabiegu nieciekawie przez 2 dni (miałam lekkie zaczerwienienia). Smarowałam je maścią CEPAN i jak ręką odjąłSmile życzę Ci powodzonka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No u mnie mysle jeszcze 2-4 dni az moja twarz w pelni dojdzie do siebie Confused
Ja dostalam od tej kosmetyczki taka masc przyspieszajaca gojenie sie tych podraznien, wydaje mi sie ze daje efekt, na prawde wydaje mi sie ze szybciej sie goja Very Happy
Napisala bym jaka nazwa tego kremu ale nie chce mi sie isc do lazienki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group