Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kilka pytan odnosnie zabiegu oczyszczajecego twarz

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zabieg kosztowal 80 zl. I byl z maseczka z alg ktora ma dodatkowo nawilzyc skore Smile ja dodatkowo usuwalam sobie jeszcze prusaki wiec przez jakis czas bede miec strupki na twarzy gdzie niegdzie Rolling Eyes robilas juz kiedys sobie taki zabieg?
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie robilam ale moja siostra tak, kosmetyczka mi pwoiedziala ze mama ladna cere i jakis tam wielki zabieg mi nie potrzebny.... musze o nia dbac odpowiednio Smile nie mam zadnych, zaskornikow, pryszczy czy co tam jeszcze Smile jedynie przed okresem mi cos wyskoczy hehe ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pinezka jesli chodzi o poprawe wygladu i kondycji skory poprzez ten zabieg to z tym bywa roznie tzn. Nie ktore kobiety potrzebuja takich zabiegow 5 aby stan skory sie poprawil a inne 2 na przyklad.
Wszystko zalezy od stanu skory.
Dlatego nie zrazaj sie do tego zabiegu jesli nie przyniesie teraz porzadanego efektu, poprostu widocznie jeden to dla twojej skory za malo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a kosmetyczka powiedziala mi ze 2 razy w roku oczyszczanie twarzy to starczy jak na moja cere .. Rolling Eyes
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jestes ta szczesciara ktora potrzebuje malo zabiegow Wink
Ja niestety potrzebuje ich 4 czasem nawet wiecej do roku, moja skora poprastu szybko sie zanieczyszcza Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny
minęły dwa tygodnie od ostatniego zabiegu oczyszczającego, drugiego jaki kiedykolwiek robiłam Smile i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Buźka taka ładniutka się zrobiła, promienna Smile a pani kosmetyczka powiedziała, że jest lepiej i to dużo, że mało było do wyciskania Very Happy więc czuje, że jeszcze sobie z raz pójdę tak na przełomie kwietnia/maja i może będę mogła sobie na dłużej odpuścić. Kto wie. Ale bacznie dbam o cerę, iż wiadomo nie chcę tego zaprzepaścić.
a jak tam u Was po zabiegach??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak wygląda takie coś????? bo nie jestem sobie w stanie teog wyobrazić;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie tak średnio... nie widzę specjalnej różnicy, tzn tak 3 tygodnie po zabiegu jest ok ale potem już jest jak było... Ja sobie dam spokój z tymi czyszczeniami, mnie nie służą.
Mikmik normalnie kosmetyczka dokładnie oczyszcza Ci twarz- Wyciska dokładnie i dezynfekuje wszystkie wypryski. Po wyciskaniu i dezynfekcji nakłada różne maseczki i robi masażyk Smile ogólnie oprócz wyciskania bardzo przyjemny zabieg Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i za taką wątpliwą przyjemnośc 100;P heh:P burżuazja troche:d

.. /a Ty wogóle żyjesz:>? gg itp?


---edit by Wind_Of_Hope---
Mikmik takie pytania prosze na PM, tutaj jest mowa o oczyszczaniu twarzy a nie rozmowach na GyGy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja Wam powiem ze wlasnie dzis bylam u kosmetyczki zrobic henne brwi Smile i dokladnie przyjrzala sie mojej twarzy po zabiegu i mowi ze widac poprawe i to duza Smile powiedziala ze w zupelnosci straczy mi jak pojde na oczyszczanie 2 razy do roku. Nastepny raz poradzila mi zebym przyszla pod koniec czerwca i starczy az do nowego roku Smile wiec ogolnie spoko. Ale za to prusaki mi sie troche odnowily.. ale to juz jest genetycznie uwarunkowane. I kosmetyczka mowila mi przy zabiegu ze jesli ktos ma podatna cere do prusakow to trzeba je nakluwac co jakis czas. Wiec musze sie wybrac za tydzien na naklucie. Ale to juz nie jest taka wysoka cena Smile

mikmik co sie nie robi dla urody Question Razz

Domi no wlasnie..wszystko ok u Ciebie? Sad :* odezwij sie czasem na hyde do nas, pozdrawiam cieplo :]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group