Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kilka pytan odnosnie zabiegu oczyszczajecego twarz

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jak Ci się zechce to proszę napisz Wink to z czasem sobie podmienię mój, aby twarzyczka się nie przyzwyczaiła do obecnego. norma, że nie będzie już wtedy tak dobrze goiło Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, wiec pisze Wink
Ten krem nazywa sie Purity,ale nie dostaniesz go w zwyklej drogierii, w aptece to nie wiem mozna zapytac.
Ja go dostalam od kosmetyczki po zabiegu oczyszczania wiec najlepiej idz do swojej kosmetyczki i zapytaj czy go ma, albo czy mozesz go przez nia zamowic. Co do ceny to nie mam pojecia bo byla zawarta w cenie mojego zabiegu, ale generalnie jest on na slaby tradzik i przyspiesza gojenie sie podraznien po zabiegu oczyszczania w gojenie sie pryszczy.
Mysle ze jest dobry bo naprawde wypryski i podraznienia szybciej sie goja a jednoczesnie nie przesusza skory bo ma postac kremu a nie zelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczynki wlasnie wrocilam z tego zabiegu oczyszczajacego twarz Exclamation mam strasznie czerwona i wogole..bo jeszcze usuwalam sobie prusaki Rolling Eyes kosmetyczka mowila ze dopiero po 3 godzinach twarz sie powinna uspokic. i ze pewnie bedzie mi sie luszczyc na policzkach. Nic poczekam na efekty. Powiem tylko ze strasznie mnie bolalo Sad
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ze bolalo to normalne.
A twarz dojdzie w pelni do siebie gdzies mysle za 2-4 dni i nie liczylabym na szybsza poprawe Rolling Eyes
Ale nie martw sie tym ze przez kilka dni bedziesz wygladala koszmarnie bo potem naprawde zrozumiesz ze bylo warto (jesli robilas ten zabieg u dobrej kosmetyczki oczywiscie) Rolling Eyes
A dala Ci jakies masci przyspieszajace gojenie etc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie dostalam nic takiego... ale zaczerwieniena juz znikaja powolutku. teraz wygladam inaczej niz chwile po zabiegu Smile

dzieki dziewczyny za podpowiedz w sprawie komsetykow. musze pozmieniac kosmetyki bo nie mam zbyt dobrych do cery Sad
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o przyspieszanie gojenia sie buzki po zabiegu to baaaaaaaaaaardzo dobry jest krem Purity.
Dostepny niestety tylko u kosmetyczek albo w hurtowniach z profesjonalnymi kosmetykami. Co do ceny to nie mam pojecia bo ja go dostalam od swojej kosmetyczki po zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi kazala przez tydzien smarowac twarz kremem nawilzajacym i wklepywac go. Mowila ze skora moze byc przesuszona. Eh mam nadzieje ze ten zabieg pomoze mojej twarzy, podrowki

Ostatnio zmieniony przez pinezka dnia Sob Sty 12, 2008 11:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile za niego dalas??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za krem Question czy za zbieg Question Smile
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za zabieg Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group