Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Herbatki i tableki wspomagajace odchudzanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy orientowałyście się w temacie ale bardzo dobre właściwości odchudzające miewa również.... czarna herbata Smile
Ostatnie badania prowadzone przez naukowców wykazały, że czarna herbata zawiera polifenole, które stymulują wzrost bakterii korzystnych dla spalania tkanki tłuszczowej – jeden z produktów przemiany materii tych drobnoustrojów zmienia metabolizm energetyczny w wątrobie.
https://home-sklep.pl/blog/niezwykle-wlasciwosci-czarnej-herbaty
Poza tym bardzo fajnie pobudza kiedy odczuwamy spadek energii oraz sprawia, ze zyskujemy o wiele lepszą koncentrację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na mnie dobrze działa herbata yerba mate o smaku grejpfruta https://www.doz.pl/apteka/p126058-ZIELNIK_DOZ_Yerba_Mate_o_smaku_grejpfruta_z_figa_17_g_20_saszetek daje mi sporo energii do treningu, i tak więcej motywacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Należy pamiętać o tym, że stosowanie jakichkolwiek substancji czynnych wspomagających odchudzanie, czy to w całkiem naturalnej formie, czy w postaci tabletek, nie pozostaje bez wpływu na organizm. Przyjmowanie termogeników powinno być przemyślane, racjonalne, a najlepiej jeśli skonsultujecie problem z trenerem, dla róznych osób mogą byc odpowiednie różne tabletki na odchudzanie i trzeba je dobrać konkretnie pod wymagania konkretnej osoby.

Polecam poszukać spalaczy w sklepie Świat Supli. Mogą chętnie doradzić co może być skuteczne. https://swiatsupli.pl/pl/51_now-foods
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Selia



Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zamierzam przestać z nawykiem picia kawy, ale niestety ciężko jest mi z tym zerwać, więc szukam zdrowego zamiennika. Co sądzicie o yerba mate? Czy waszym zdaniem może się sprawdzić ten rodzaj herbaty? Swoją drogą to znalazłem jeden sklep i chciałbym poznać opinie na temat https://argentynalimited.pl/ . Co możecie mi o nich powiedzieć? Byłbym wdzięczny za jakies opinie na ich temat. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rotterdam



Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smak yerby trzeba polubić, nie każdemu smakuje - szczególnie klasyczne odmiany. Na początek można kupić coś smakowego - z nutami cytryny czy mięty. Mateina - odpowiednik kofeiny w kawie - daje słabsze kopa na starcie niż kawa, ale za to dłużej działa - jak dla mnie na plus.

Teoretycznie jest znacznie zdrowsza niż kawa, więc jak polubisz to pewnie przy niej zostaniesz. Smaków yerby jest od groma więc szybko się nie znudzisz. Jak trafisz na rodzaj, który Ci nie przypadnie do gusty, to możesz dodać sok z cytryny, malin czy jakikolwiek inny dodatek, który poprawi smak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group