Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Herbatki i tableki wspomagajace odchudzanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorry za oftopic, ale skoro mowa o słodyczach - to jedynie dodam, że ja nie jem słodyczy i nie piję napojów gazowanych już ponad 0,5 roku i dość że schudłam, to własnie zgubiłam brzuszek
nie mam zamiaru ich zacząc jeść - zupełnie dobrze mi sie bez nich żyje Wink


Ostatnio zmieniony przez Yalissea dnia Wto Kwi 08, 2008 12:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez nie opycham sie ale sa czasem takie dni ze chce mi sie czegos słodkiego Smile nawet mały batonik a juz mi lepiej Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eh skad ja to znam Rolling Eyes slodycze.. odwieczna zmora mojego zycia. 3 dni i juz kicam po batona Confused Embarassed
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do herbatek to trzeba uwazac niektore maja tak mocne dzialanie przeczyszczajace ze jelita bola... ale niktore sa fajne, po prostu przyspieszaja przemiane materii i w polaczeniu z dieta i cwiczeniami nawet daja fajne efekty... tylko jak ktos chce schudnac z 10 kilo to na parwde trzeba sie troche pomeczyc ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie Smile to dla mnie jest jasne ze same herbtaki nie pomoga mi tylko trzeba je polaczyc z wieloma cwiczeniami i wyrzeczeniami..mojej kumpeli sie spodobaly i duzo sie meczyla ale teraz jest zadowolona z efektow Smile i wlasnie pila te herbatki slim figura.. a Wy ktore polecacie jak juz?
Powrót do góry
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 5:44 pm    Temat postu: herbata odchudzająca. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mam takie pytanie, może śmieszne?
Kupiłam sobie herbatę czerwoną pu-erh : odchudzanie.
Nie wiem jednak czy każdy może taką herbatę pić? Chodzi mi o to, czy są jakieś przeciwwskazania wiekowe? Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości?


Temat przenosze w odpowiednie miejsce.
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing czemu nie wolno b bylo pic herbatek ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a tak się pytam, bo mama mi ostatnio mówiła, że jestem za młoda, żeby pić takie herbatki odchudzające Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

metis napisał:
Kupiłam sobie herbatę czerwoną pu-erh : odchudzanie.

z tego co wiem to te herbaty nie są zakazane Wink

co innego z herbatami typowo odchudzającymi/ przeczyszczającymi. z nimi lepiej uważać.
dobrze też poczytać czy można je stosować podczas okresu- kiedyś czytałam na opakowaniu że nie, ale może się coś zmieniło Wink

PS. a co na to dietetyk?
myślę, że wszelkie "nowości" powinnaś konsultować z lekarzem skoro już do niego chodzisz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dzięki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group