Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Herbatki i tableki wspomagajace odchudzanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Herbatki mają to do siebie że zawierają w sobie kofeinę. Kofeina też jest w herbacie zielonej, czerwonej, Wyciąg z tych herbat HCG faktycznie pomaga. Taki wyciąg jest też w tabletkach Forever Slim, i one faktycznie działają, sprawdziłam na sobie. O tych co mówisz z reklam w sklepie to Ci nie powiem bo nigdy nie stosowałam pewnie chciałabyś usłyszeć zdanie praktyczne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sdobrawa



Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie stosowałam nigdy odchudzających herbatek, ale nigdy nie chciałam się w ten sposób wspomagać. wolę zdrową dietę, piję dużo wody, ostatnio naturalnej wody mineralnej ustronianki. oprócz tego więcej się ruszam, a sport w towarzystwie przyjaciółek jest przyjemnościąSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielonakawa30



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 12:43 pm    Temat postu: Re: Herbatki i tableki wspomagajace odchudzanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pinezka napisał:
mam pytanie odnosnie tych wszystkich herbatek wspomagajacyh odchudzanie Smile czy one rzeczywiscie wspomagaja odchudzanie? i w jaki sposob. I czy to nie jest tak ze potem jak sie skonczy cala taka paczke herbatek czy tabletek to i tak sie powroci do formy sprzed brania Rolling Eyes zawsze bylam ciekawa..

ogladam te reklamy o slim figura i widze tez ze w sklepach na polkach znika ta herbata w "try miga". Co o tym sadzicie i czy ktos moze sie wypowiedziec jak to dziala i troche o tym opowiedziec prawdziwych info a nie jak w reklamach same plusy tylko podaja zeby zakupic i juz Razz

Herbaty zielone, białe, czerwone rzeczywiście pomagają schudnąć, tak samo jak suplement zielona kawa. Jednak jeśli nie trzymamy się diety, i mało się ruszamy, to nie załatwią całej sprawy za nas. Do tego musimy włożyć coś od siebie, żeby uzyskać fascynujący efekt. Ale na pewno warto je łykać w formie tabletek, mało zachodu, a pomogą spalać tłuszcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halcia



Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Herbatek nie piłam, ale brałam różne tabletki, większość nie pomagała. Aktualnie biorę weight-loss i efekty widać, nawet bardzo. Jestem jeszcze w trakcie ich brania. Traktuję je jako wspomagacz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
OlgaM



Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 10, 2013 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Razem z koleżanką stosujemy tabletki z zielonej kawy, ona nawet założyła blog o tej tematyce Very Happy -----------------l . Jak dla mnie to faktycznie przyspieszają spalanie, odchudzanie, ale trzeba jednak się ruszać i dbać o to co się je Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zazula



Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwykła czerwona herbata też tak działa. Ale niestety w obie strony, z jednej pomaga schudnąć i pozbyć toksyn z organizmu, z drugiej wypłukuje niezbędne składniki i minerały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AnnaRe



Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o herbaty, to polecam zarówno zielone herbaty jak i yerba mate. Doskonale poprawiają metabolizm. Natomiast jeśli chodzi o suplementy diety, to zawsze szukałam takich, które zawierają w sobie środki wspomagające proces termogenezy. Gorzka pomarańcza jest właśnie takim składnikiem. Warto jest zwrócić na to uwagę. Gorzką pomarańcze z tego, co pamiętam ma np. GO! SLIM, ale nie tylko. Widziałam kilka suplementów z gorzką pomarańczą. W tej chwili nie pamiętam, ale z pewnością przyjrzę się w najbliższym czasie trochę temu tematowi, ponieważ sama wracam ponownie do odchudzania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chorobliwa
Spamer


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze nie do konca o herbacie, ale o... kawie Wink probowal ktos stosowac zielona kawe przy odchudzaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 13, 2014 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do samego odchudzania jest naprawdę wiele wspomagaczy Smile ja osobiście stosuję herbatę zieloną ale wyłącznie liściastą i tak jak mówią dziewczyny czerwoną pu-erh ale oczywiście ta druga wielu osobom nie smakuje. Co do wspomagaczy to Ann ma rację ale sama gorzka pomarańcza to za mało moim zdaniem próbowałabym szukać tabletek który zawierają L-karnitynę oraz chrom. Sama stosuję i widzę efekty oczywiście pamiętajmy że są to wyłącznie suplementy diety nie zastąpią nam ćwiczeń itd Sama jeszcze od siebie mogę dodać że jeśli ktoś poważnie myśli o zrzuceniu wagi polecam Dietę Cambridge wiem że dużo osób jeszcze się do niej nie przekonało ale mogę poręczyć za jej skuteczność. Poza jest dopasowana indywidualnie Smile co jest dla mnie ogromnym plusem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emmklise31



Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki na odchudzanie - https://thermacuts.pl Dzięki Thermacuts straciłem prawie 13 kg i 12 cm w pasie.

Ostatnio zmieniony przez emmklise31 dnia Nie Kwi 28, 2019 2:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group